ELECTRIFY YOUR MIND_FM už v sobotu v NU SPIRIT CLUBE!

ELECTRIFY YOUR MIND_FM už v sobotu v NU SPIRIT CLUBE! BOMBING

V sobotu 5. marca sa v Nu Spirit Clube bude konať akcia Electrify Your Mind_FM na ktorej sa ako hosť večera predstaví anglická speváčka a DJ-ka Sarah Blackwood. V 90-tych rokoch pôsobla ako speváčka skupiny DUBSTAR. Hity Stars, No more talk či I will be your girlfriend postrehol asi každý, kto vyrastal v 90-tych rokoch a ako tak sa zaujímal o hudbu. V roku 2002 sa Sarah Blackwood stala speváčkou skupiny CLIENT, vydali 4 albumy (Client, City, Heartland, Command), vydali niekoľko mimoriadne úspešných singlov – Rock and roll machine, Radio, Drive,…

Na albumoch Client sa objavilo viacero zaujímavých mien – Pete Doherty, Martin Gore, Douglas McCarthy z Nitzer Ebb a zahrali si aj s Die Krupps.

 

CLIENT robili predkapelu Depeche Mode ale aj Erasure na ich svetových turné. Client si zahrali aj na Slovensku, v roku 2007 vystupovali na najväčšom slovenskom festivale Pohoda.

 

Sobotný večer sa ponesie v znamení old school elektorniky a alternatívnych hitov. V sete Sarah Blackwood sa objavia Joy Division, New Order, Depeche Mode, Zoot Woman a mnohé ďalšie…

Počas noci ju doplnia DJ´s Diablo a Krto, ktorí ponúknu zmes elektorniky, indie popu (IamX, Depeche mode…), ale aj tanečných Chemical Brothers, Prodigy a Daft Punk.

 

Navnadiť sa môžete už v piatok večer pri počúvaní Rádia_FM, vo večernej show Baláž a Hubinák sa Sarah Blackwood predstaví ako špeciálny hosť.

 

Electrify Your Mind_FM je akcia na ktorej sa oplatí byť.

V sobotu, 5.marca od 20:00 v Nu Spirit Clube na Šafárikovom námestí.

Vstup: 8 €