VLAKOM JE TO POHODA

share on:
VLAKOM JE TO POHODA BOMBING

Aj tento rok vypraví festival Pohoda v spolupráci s ekologickým partnerom, Železničnou spoločnosťou Slovensko, špeciálny festivalový rýchlik z Košíc a z Bratislavy. Kapacita každého vlaku je 350 miest na sedenie. Súčasťou vlaku z východu bude aj párty vozeň s DJ-om. Lístky si môžete kúpiť v našom shope, v sieti Ticketportal a na predajných miestach ZSSK.

Cestujúci z Košíc a Kysaku zaplatia za spiatočný lístok 12,90 , zo Spišskej Novej Vsi a Popradu 10,90 € a z Liptovského Mikuláša a Ružomberka 8,90 €. Rovnakú sumu zaplatia za spiatočný lístok aj cestujúci z Bratislavy. Presné informácie o odchodoch a príchodoch vlakov budú upresnené najneskôr do 18.6.2018. Na lístku sa nachádza informácia s označením vozňa. ZSSK garantuje každému cestujúcemu miesto na sedenie.

Organizáciu nastupovania budú koordinovať ľudia, ktorí budú špeciálne vlaky sprevádzať (v prípade nejasností sa môžu cestujúci obrátiť priamo na nich). V čase príchodu a odchodu špeciálnych vlakov bude posilnená kyvadlová doprava zo stanice na letisko. Zmenšená verzia festivalového vláčika bude premávať aj medzi jednotlivými stanovišťami na trenčianskom letisku. Ak špeciálny vlak nestojí vo vašom meste, môžete si zorganizovať spoločnú cestu autobusom. Výhodou takejto dopravy je, že autobus pustíme až k bráne areálu a v nedeľu po skončení rovno pred hlavný stage.

Mimoriadny vlak Košice – Trenčín a späť 

OsR 30178 Košice – Trenčín 5.7.2018   OsR 30179 Trenčín – Košice 8.7.2018
železničná stanica príchod Odchod   železničná stanica príchod odchod
Košice   9:00   Trenčín   12:52
Kysak 9:12 9:15   Ružomberok 14:48 14:51
Spišská Nová Ves 9:55 9:57   Liptovský Mikuláš 15:09 15:11
Poprad-Tatry 10:16 10:18   Poprad-Tatry 15:52 15:55
Liptovský Mikuláš 11:07 11:10   Spišská Nová Ves 16:12 16:15
Ružomberok 11:27 11:29   Kysak 16:53 16:56
Trenčín 13:23     Košice 17:08  

 Mimoriadny vlak Bratislava – Trenčín a späť 

OsR 30181 Bratislava – Trenčín 5.7.2018   Os R 30180 Trenčín – Bratislava 8.7.2018
železničná stanica príchod Odchod   železničná stanica Príchod odchod
Bratislava hl.st.   13:40   Trenčín   10:55
Trenčín 14:57     Bratislava hl.st. 12:08  

Lístky nájdete na www.pohodafestival.sk/sk/listky

PRÍMESTSKÁ DOPRAVA DO TRENČIANSKYCH TEPLÍC

Permanentka na prímestskú dopravu na všetky tri dni (6 jázd) sa predáva taktiež cez cez oficiálny e-shop festivalu, pričom jej cena na všetky tri dni je 19 €. Zakúpená permanentka na Pohodovú prímestskú dopravu platí pre všetky festivalové dni a garantuje miesto na sedenie v autobuse. Autobusovú dopravu bude možné využiť aj iba na jednorazovú cestu, ktorá bude stáť 5 € / jedna jazda. Lístky nájdete na www.pohodafestival.sk/sk/product/primestska-doprava-trencianske-teplice-pohoda

#SPOLUNAPOHODU

Ak hľadáte alebo ponúkate odvoz na festival Pohoda, môžete si spoločnú cestu zorganizovať na www.pohodafestival.sk/webparty. Stačí, ak použijete vo svojom príspevku tag #spolunapohodu.

 

Zdroj: TS / Anton Repka, PR and Media Director Pohoda Festival s. r. o.