SÚŤAŽ O DVA VSTUPY DO XL ZÓNY FESTIVALU LUMEN

Festival Lumen 2018 sľubuje opäť kvalitný program BOMBING 5

V spolupráci s festivalom Lumen vám prinášame súťaž o dve vstupenky do XL zóny na tento skvelý Trnavský festival. V Trnave sa tento víkend zídu fanúšikovia dobrej hudby s celého slovenska.

Festival Lumen každoročne priláka svojím dvojdňovým programom mladých dokonca i zo zahraničia. Rok čo rok ponúka novinky v rámci programu aj organizácie, a tentoraz priniesol nový dizajn. Ten upriamuje pozornosť na žiaru. Novú éru festivalu sprevádza motto –  „Be brave“, ktorým organizátori vyzývajú mladých k odvahe. Od piatku 15. júna do soboty 16. júna sa tak v rámci gospelového city music festivalu predstavia známi interpreti zo slovenskej i svetovej hudobnej scény.

Do štvrtka 14.06.2018 do 12:00 odpovedzte na jednoduchú otázku a vyhrajte dva vstupy do XL zóny, kde zažijete oveľa viac ako bežný návštevníci festivalu.

Súťažná otázka:

  • Aké je motto festivalu LUMEN 2018 ?

Správne odpovede posielajte na sutaz@bombing.eu do štvrtka 14.06.2018 do 12:00. Zo všetkých mailov bude vyžrebovaný jeden výherca, ktorý získa dva vstupy do XL zóny na festival Lumen 2018. Kontaktovať budeme len výhercu!