Skupina Para pokrstí svoj nový album „Našou Krajinou“ už tento víkend na Hrade Devín

Para a Billy Barman zahrajú v júni na pekných miestach BOMBING

Krst sa uskutoční na otváracom koncerte mini turné Pekné miesta, ktoré Para absolvuje počas júna spolu s Billy Barman. Ďalšie zastávky turné budú na Trenčianskom hrade, v Amfiteátri Banská Štiavnica a na Zvolenskom zámku.

Pekné Miesta sú sériou štyroch koncertov pod holým nebom, ktoré sa uskutočnia v priebehu júna na  dvoch hradoch, jednom zámku a v jednom amfiteátri na Slovensku. Otvárací koncert 16. 6. návštevníkov zavedie na Hrad Devín. Para tu pokrstí svoj najnovší album „Našou Krajinou“, ktorý vydali po neuveriteľných siedmych rokoch. Na rovnomennom prvom singli z albumu hosťuje Jana Kirschner a ku skladbe nedávno vyšiel tiež videoklip, na ktorom sa podieľali samotní fanúšikovia a priatelia kapely.

Nezaostávajú ani Billy Barman, ktorí si po veľkom úspechu svojho Potichu tour na pár piesní opäť prizvú aj dievčatá zo SĽUKu a spoločnú interakciu a prepojenie koncertov sľubujú tiež spolu s Parou.

Celé turné vzniklo v spolupráci s festivalom Grape a okrem otváracieho koncertu 16. 6. na Hrade Devín kapely spolu navštívia aj Trenčiansky hrad (22. 6.), Amfiteáter v Banskej Štiavnici (23. 6.) a Zvolenský zámok (29. 6.). Vstupenky na koncerty sú dostupné na webe www.grapefestival.sk a v sieti Ticketportál.

 

Zdroj: TS / Denisa Chylová