Už zajtra Pohoda Deň_FM v Slovenskom rozhlase – poznáme program

share on:
Pohoda Deň_FM 2017 / Foto: Tomáš Ormandy

Už zajtra (16. mája) od 8.00 bude tradičná warm-up festivalu Pohoda s názvom Pohoda Deň_FM.  V budove Slovenského rozhlasu vystúpia Bukahara (DE), NOISECUT a Nora Ibsenova, Katarzia a PJONI, Puding Pani Elvisovej, The Wilderness, Funny Fellows Parade, DŌMU (DE), dné (CZ) a Jimmy Pé. 

Svoju premiéru zažije tradične aj Dokument Pohoda 2017. V rôznych miestnostiach budovy Slovenského rozhlasu  budete môcť zažiť aj obľúbený formát pre milovníkov literatúry Čau o piatej (Štrpka a Štrasser), vo foyer sa môžete zabaviť pri trikoch kúzelníka Talostana, zahrať si proti nám stolný futbal a spoločenské hry v kútiku iHRYska. O 11:00 sa uskutoční aj verejná tlačová konferencia kde organizátori predstavia ďalšie novinky 22. ročníka festivalu Pohoda. Tlačovka sa uskutoční v štúdiu č.5 Slovenského rozhlasu 

Pohoda Deň_FM 2017 aftermovie

Pozrite si aftermovie z doposiaľ najväčšieho Pohoda Dňa_FM od ROADTRIP STUDIO. Ďakujeme Rádiu_FM, umelcom, autorom videa, všetkým, ktorí sa postarali o parádny program a pomohli nám s organizáciou doposiaľ najväčšieho Pohoda Dňa_FM, no hlavne vám, ktorí ste prišli a vytvorili skvelú atmosféru.EN:See the aftermovie of the biggest Pohoda Day_FM so far from Roadtrip Studio. We thank Radio_FM, artists, video creators, and all who took care of the great programme and helped us with the organisation of the biggest Pohoda Deň_FM so far. Special thanks go to you who attended it and created a great atmosphere.

Posted by Pohoda Festival on 30. máj 2017

Viac informácií nájdete na oficiálnom FB evente  www.facebook.com/events/174095553421134

PROGRAM POHODA DŇA FM: