Vlčí srdce Tour 2016 a skupina Jelen

Vlčí srdce Tour 2016 a skupina Jelen BOMBING 3

Pražská kapela JELEN v rámci „Vlčí srdce tour 2016“ vystúpi a predvedie sa Slovenským divákom 16.11.2016 v Bratislavskom Babylone. Je to jediný koncert na Slovensku v rámci ich jesenného turné. Jelen je obľúbená nielen medzi českými divákmi, ale dostáva sa čoraz viac do popredia slovenského publika .  O čom svedčí veľká základňa fanúšikov na  rôznych festivaloch, ktoré Jelen cez leto absolvoval.

Ich piesne ako Magdaléna, Co bylo dál?– pieseň, naspievaná spoločne s Janou Kirschner, Vlčí srdce alebo Jelen, poznajú všetky generácie ľudí od mladých až po starších. Kapela Jelen od začiatku roku 2016 stihla toho už pomerne dosť, vydali úspešný singel Vlčií srdce, absolvovali vypredané jarné klubové turné. Odohrali koncerty na najväčších majálesoch a festivalov, zrealizovali koncerty s názvom „Jelen pod širým nebem“. Toto je len časť vystúpení tejto úžasnej energetickej skupiny. Nový album skupiny Jelen uzrelo svetlo sveta vo štvrtok 7.10. avšak z tohto albumu už bol predčasne vypustený singel, Vlčí srdce, ktorý je takou ochutnávkou a lákadlom na nový album.

Vlčí srdce Tour 2016 je zatiaľ najväčšie turné v histórii Jelenov. Špeciálni setlist  Jeleni predvedú v 16 mestách v Čechách, na Morave, no môžeme sa na nich tešiť  aj u nás na Slovensku, v BratislaveAtelier Babylon. Ako hosťa si na tieto koncerty so sebou zoberú speváčku Kateřinu Marii Tichou a netradične bude koncerty otvárať charizmatický básnik David Stypka so svojou kapelou Bandjeez.

Ak nemáš čo robiť 16.11. alebo si len fanúšikom tejto skupiny, tak príď na ich koncertu do Babylonu, isto neoľutuješ.

  • 16.11. 2016 – Bratislava – ATELIER BABYLON