Schluss mit lustig! Reggae a bass music na augustovom Sommer Zeit-e

Schluss mit lustig! Reggae a bass music na augustovom Sommer Zeit-e BOMBING 1

Odpoveď Nu Spirit Clubu na rekordné teploty tam vonku je na minimum vychladený priestor klubu, pohodlné sedenie, drinky v happy hours cenách a k tomu loungový warmup set do polnoci. Aj taký bude augustový Sommer Zeit (7. 8.) len chvíľu predtým, ako sa na oboch flooroch strhne pravý piatkový party mayhem pod taktovkou Yanka Krala (Scena_FM/Nu Spirit).

Na hlavnom floore si budete môcť vychutnať hudbu ako stvorenú k aktuálnemu ročnému obdobiu – trojica Simple Sample, Bass(T)art a Selecta Cifiman vás naladia veľmi rýchlo na letný vibe v rytmoch dancehallu, reggae, dubu aj hip-hopu. Simple Sample okrem toho, že miluje karibské rytmy a hudbu s dunivými basami, spoluorganizuje Uprising Reggae Festival a tak máte záruku, že na hlavnom parkete vás rozhýbe naozajstný odborník v hre!

Spodný floor zaručuje temnejší klubový sound. Dvojica Yanko Kral a Sir Bakulu si v hudobnej selekcii medze nekladú. Od dnb cez breakbeat či dubstep sa plynulo premixujú aj k bass music, 2-step či trapu. Yanko Kral prešiel vo svojich setoch od hiphopu a rapu k aktuálnemu klubovému soundu a spolu s Bakulom si títo dvaja DJskí veteráni budú kryť chrbát vo fajčiarskom Basemente.

https://soundcloud.com/ianmunro/squad

FB EVENT:

web

Zdroj: TS