Rappera Ricka Rossa po záchvatoch hospitalizovali, koncert zrušil!

Rappera Ricka Rossa po záchvatoch hospitalizovali, koncert zrušil! BOMBING

Amerického rappera Ricka Rossa hospitalizovali v alabamskom Birminghame, kde jeho súkromné lietadlo muselo pre rapperove bližšie nešpecifikované zdravotné problémy v piatok núdzovo pristáť. Ross následne zrušil plánovaný sobotný koncert v Memphise v štáte Tennessee. Predstavitelia University of Alabama Hospital odmietli o rapperovom stave informovať.

Tridsaťpäťročný Ross mal v piatok najprv zdravotné ťažkosti na palube lietadla spoločnosti Delta Air Lines na trase Fort Lauderdale – Memphis, ktoré sa následne muselo vrátiť na letisko, odkiaľ vzlietlo. Podľa hovorcu Broward Sheriff Fire Rescue Mikea Jachlesa hudobníkovi na medzinárodnom letisku Fort Lauderdale-Hollywood poskytli život zachraňujúci úkon, ktorý zahŕňal aj resuscitáciu.

Jachles nešpecifikoval, čo sa Rossovi stalo, iba uviedol, že po ich zásahu bol stabilný, dýchal a bol pri vedomí. Ošetrili ho priamo v lietadle a následne odviezli do nemocnice na ďalšie vyšetrenia. O niekoľko hodín neskôr rapper odletel do Memphisu súkromným lietadlom, znova sa však uňho objavili zdravotné komplikácie a lietadlo preto muselo núdzovo pristáť v Birminghame. Údajne išlo v oboch prípadoch o záchvat.

Rick Ross, vlastným menom William Leonard Roberts II, pochádza z Miami a na svojom konte má zatiaľ štyri štúdiové albumy – Port of Miami (2006), Trilla (2008), Deeper Than Rap (2009) a Teflon Don (2010). S prvými tromi menovanými sa mu podarilo dobyť americký rebríček Billboard 200. V súčasnosti pripravuje piatu štúdiovku s názvom God Forgives, I Don’t, ktorá vyjde v decembri. Informácie pochádzajú z webstránky magazínu People.

 

 

zdroj: SITA