PRE VEĽKÝ ZÁUJEM ROZŠIRUJEME KEMPING TROJNÁSOBNE

PRE VEĽKÝ ZÁUJEM ROZŠIRUJEME KEMPING TROJNÁSOBNE BOMBING

Prvý ročník Pohoda Indoor Camping Festivalu sa teší veľkému záujmu o vstupenky a rovnako aj o miesta na stanovanie. Práve stanovanie v halách je špecialitou nového podujatia, ktoré sa uskutoční 25. a 26. novembra 2011 v priestoroch Výstaviska Expo Center v Trenčíne.Kapacita pôvodne plánovaných kempingových miest sa vypredala za necelé štyri dni.Je to úžasné, na takéto dobré správy radi reagujeme, a tak sme prenajali veľkorozmernú prenosnú halu, ktorá kapacitu kempu strojnásobí. Hala bude temperovaná a aj trošku vyzdobená, aby sa návštevníci cítili fajn,vysvetľuje produkčná Agentúry Pohoda Katarína Kintlerová.

Rovnako bude pod strechou postavený aj stanový hotel Kempingski.

 

 

Stanovanie pod strechou niektoré obmedzenia, ktoré vyplývajú z povahy priestoru. Povolené stany so samonosnou konštrukciou bez nutnosti kotvenia, jedno stanové miesto 2,5 x 2,5 metra. Treba myslieť aj na teplé spacáky a to aj napriek tomu, že haly budú vyhrievané. K dispozícii budú aj sprchy, úschovne a samozrejme dostatok hygienických a občerstvovacích zariadení.Chceme vytvoriť festivalovú komunitu, aká vzniká aj vďaka viacdennému stanovaniu na letných festivaloch. Sme radi, že ľudia na náš nápad zareagovali tak dobre, tešíme sa na ďalších dobrodruhov,dodáva Michal Kaščák z Agentúry Pohoda.

 

 

Cena za stan je v predpredaji 3 eurá, na mieste bude 10 eur, rovnako aj za parkovanie, ktoré tiež obmedzenú kapacitu. Permanentky na Pohoda Indoor Camping Festival 2011 stoja v predpredaji 35 eur, na mieste 45 eur, pričom prvé limitované série po 11 a 29 eur sa vypredali v priebehu niekoľkých desiatok minút.

 

 

Na festivale vystúpi viacero zahraničných interpretov ako Hadouken!, New Young Pony Club, Esben and the Witch, Polar Bear, Sophie Barker, Paris Suit Yourself, The Death Set, Pintandwefall, Kroke, Zapaska, Půlnoc, Mňága a Žďorp, MCH Bandom s Dianou Krausse, Dva, Fiordmoss, Luno či WWW, z domácej scény vystúpia Got Blue Balls, Gwerkova, Talkshow, Jelly Belly, Dynamo Team, Ink Midget a Pjoni, Le Payaco, Marián Varga a Noneto, afterPhurikane, B-Complex, Bene a Roland Kánik, Puding pani Elvisovej, Longital a Sto múch. Program však stále nie je uzavretý, pribudnú aj divadlá, filmy, tanečné workshopy, diskusie či literárne programy.

 

Viac informácií o Pohoda Indoor Camping Festivale nájdete na stránke www.pohodafestival.sk.