Pokyman z Medial Banana predstavuje 360° klip!

Pokyman z Medial Banana predstavuje 360° klip! BOMBING 4

Bratislavskú reggae kapelu Medial Banana netreba nikomu obzvlášť predstavovať. Stálica slovenských klubov a festivalov naposledy zožala medzinárodný úspech so svojim albumom Inna Jamdown, ktorý sa umiestnil ako #15 najlepší reggae album roku 2016 na svete podľa najväčšieho reggae webu reggaeville.com.

Pokyman / Lousy Auber

Členovia kapely na sebe neustále makajú a popri “banánoch” sa venujú aj ďalším vlastným projektom. Dnes vám s radosťou predstavujeme nový počin dvoch členov Medial Banana a ich prvý slovenský singel. Toto je Pokyman s novinkou “Nechaj môj weed”, ktorú produkoval Lukie Fwd.

Zvezte sa spoločne s bandičkou v zadymenej starej Škode 100 a vychutnajte si novú dancehall skladbu z ľubovoľného pohľadu. “Nechaj môj weed” je totižto 360-stupňový klip, ktorý si skutočne užijete. O edit a postprodukciu videa sa postaral Nicolas Hason, auto zapožičali Studio Neumahr a skladba vychádza pod dvorným labelom Reggae Callin’ Records. Mix piesne má na starosti Don_Miguel z Little Zion Studio a master zastrešilo Stamusic Studio. Už čoskoro ju nájdete na všetkých digitálnych platformách! #NechajMôjWeed

Pokyman / Tomáš Kuša

Mc Pokyman a producent Lukie Fwd svoj nový projekt uviedli ešte koncom leta, kedy vydali svoju prvotinu s názvom “General”, ktorá je určená aj pre medzinárodné publikum. A úspech žnú chalani aj v zahraničí. So svojou novou show sa spoločne s Dj Simple Sample nedávno predstavili v Amsterdame, v lete na rumunskom festivale Electric Castle a predtým dvakrát na Malte. Do konca roka ich čakajú ešte vystúpenia vo Viedni, Budapešti a vo Wroclawe na najväčšom indoor reggae festivale One Love Sound Fest.

Pokyman

 

follow Pokyman

FB: https://www.facebook.com/GeneralPokyman/

IG: https://www.instagram.com/generalpoky/

 

follow Lukie Fwd

FB: https://www.facebook.com/lukiefwd/

IG: https://www.instagram.com/lukiefwd/

 

follow Reggae Callin’ Records

http://reggaecallin.com

FB: https://www.facebook.com/ReggaeCallin

IG: https://www.instagram.com/reggae_callin

YT: https://www.youtube.com/ReggaeCallin

 

Zdroj: TS Reggae Callin' Records
Foto: Martin Gašparík, Tomáš Kuša, Lousy Auber