Pokyman z Medial Banana venuje dcérke dojemnú skladbu k prvým narodeninám

Pokyman Zoe cover

Frontman známej kapely Medial Banana – Pokyman – si k prvému výročiu narodenia svojej dcérky Zoe pripravil pozitívnu letnú pesničku o pocitoch k nej, ako aj o dojmoch z role rodičov, ktorú ako nováčikovia teraz zažívaju aj so štastnou mamičkou Katalínou.

Skladba vznikala v bratislavskom štúdiu The Wellders. O hudbu sa postaral Lukie FWD a v pesničke nájdete aj sampel Zoinho smiechu, čo ju popri texte robí ešte osobnejšou. Okrem toho sa aj o cover art postaral sám Pokyman. Najdojemnejšou časťou je asi videoklip, ktorý tvoria zábery natočené zväčša na telefón dokumentujúce prvý rok života Zoe. O veľmi citlivé spracovanie videa a super strih sa postaral videomaker LUPIC. Klip vychádza v deň malinkej narodenia a dokonca aj presne na minútu. Napriek tomu, že pesnička je veľmi osobná, je aj veľmi univerzálna a dokáže sa s ňou určite stotožniť množstvo ďalších rodičov, ktorých pocity boli počas prvého roka obdobné.

VIDEO: Pokyman – Zoe :::

Trek je zároveň prvým singlom k pripravovanému albumu od Pokymana, ktorý sa bude volať Blessings. Bude obsahovať 10 skladieb a svetlo sveta uzrie ešte tento rok pod krídlami The Wellders a Reggae Callin’ Records s podporou Fondu na podporu umenia.

Pomôžte Pokymu zapriať jeho Zoe všetko najlepšie k jej prvým narodeninám, a nechajte pod videjkom nejaký milý koment. Naživo si budete môcť pesničku vychutnať už túto sobotu 27. augusta 2022 na Pokymanovej show na bratislavskom Uprising Festivale, ktorý tento rok oslavuje už 15 rokov od svojho vzniku.

Pre viac info sledujte:
https://www.pokyman.sk

https://www.instagram.com/generalpoky/

https://www.facebook.com/GeneralPokyman/

POKYMAN ZOE COVER 2022
Zdroj: TS Sveťo Moravčík