Koncertná “minitour” ČAJ NA EX s predkapelou Abraka Dub

Koncertná "minitour" ČAJ NA EX s predkapelou Abraka Dub BOMBING 1

Milí priatelia, srdečne Vás pozývame na koncertnú minitour českej reggae kapelky „Čaj na Ex“, pred kapelou z domáceho prostredia bude Trnavsko-Krupanské zloženie, Abraka Dub. Príďte ich  povzbudiť 7.12. do MOTOBARu Rock & Blues v Trnave alebo 8.12.do Bratislavskej OBLUDY. Čaká vás príjemná muzička a pohodová atmosféra s pohodovými luďmi. Takže ak ešte neviete kam ako sa zabaviť, toto je tá pravá pozvánka na dobré pohopkanie si..:)

Kto je Čaj na Ex ?

Toto akustické zoskupenie je dcérskou spoločnosťou pražskej kapely EXT and: http://bandzone.cz/ext. V súčasnosti nahrávajú LPéčko a práve piesňami z neho prídu potešiť slovenské publikum. Na Slovensku budú mať svoju premiéru, a preto im musíme ukázať im našu pohostinnosť a náklonnosť k reggae, dubu a pozitívnej hudbe celkovo.

Kto je Abraka Dub ?

Trnavsko – Dolnokrupanská kapela hrajúca vlastný štýl „slovak native reggae“, v ktorom spájajú slovenské ľudové piesne s reggae, dubom a tiež world music. Kto ešte nepočul reggae s husličkami má šancu práve teraz. http://bandzone.cz/abrakadub

O tejto našej originálnej kapelke Vás budeme určite ešte informovať na bombingu.

Ideou celej akcie je samozrejme posilnenie prepojenia našich krajín prostredníctvom mystiky, rytmiky a melodiky reggae hudby . Príďte si preto pozrieť české reggae, vo forme akú na Slovensku nemáme, a ktorá si zaslúži pozornosť.

 

 

 

 

 

  • Autor: Tomáš
  • Zdroj: Abraka Dub