Energická kapela The Fireballs zo Siene slávy českého Rock’n’rollu roztočí párty RETRO

Energická kapela The Fireballs zo Siene slávy českého Rock’n’rollu roztočí párty RETRO BOMBING

Nefalšovaná RETRO párty vyslobodí v piatok 10. marca z reprákov v KC Dunaj legendy rock´n´rollu, diska, 70., 80. rokov a československého soc-popu! Obľúbený párty večerníček naživo prinesie energickú kapelu The Fireballs a trojicu DJov Arnoštka, Babiku a Frenkyho. Atmosféru dokreslí dobová výzdoba, kultové pochutiny z detských čias a legendárne hry plné smiechu a dobrodružstva.

Naša kapela vznikla v roku 2001 v Brne. S trojčlenným jadrom kapely sme sa poznali a hrali sme spolu v jazzových skupinách. A práve starý dobrý rock’n’roll z 50. rokov má veľmi blízko k swingu, čo nás spoločne s jeho energiou a charakteristickým zvukom dodnes veľmi láka,“ hovorí kapela The Fireballs, ktorá bola tiež v Sieni slávy českého Rock’n’rollu. „Za toto uvedenie sme veľmi radi a chápeme to ako ocenenie našej dlhodobej práce a nie vždy úplne komerčného smeru a rozmeru našej hudby.“ O muzikantoch z The Fireballs je známe aj to, že na pódiu dokážu rozpútať skutočne energickú show. „Show je tým väčšia, čím viac nás burcujú diváci. My im ich energiu z pódia radi ešte zosilnenú vraciame. Predstaviť si to ale nejde, musíte to zažiť,“ odkazuje kapela, ktorú bude počas noci dopĺňať DJská trojica Arnoštek, Babika a Frenky s výberom legendárnych hitov od 60. po 90. roky.

https://www.youtube.com/watch?v=qZ7w5rS8L2s

Okrem hudby z minulých dekád prinesie RETRO videohry z klasických konzol ako Bomberman či Super Mario, chýbať nebudú ani spoločenské hry, napríklad stolný hokej či Človeče, nehnevaj sa. V rámci občerstvenia si mlsné jazýčky pochutia na cukrovej vate, Arašidových chrumkách alebo karamelových lízankách. Návštevníci si tiež budú môcť vyrobiť odznaky s retro motívmi a najlepší outfit vyhrá štýlový LOMO fotoaparát.