Billy Talent ide opäť na Slovensko, netradične do Trenčína – v predaji sú posledné lístky

Billy Talent ide opäť na Slovensko, netradične do Trenčína - v predaji sú posledné lístky BOMBING

Billy Talent sa opäť vráti na Slovensko. Niet divu že kanadskej kapele Billy Talent sa u nás na Slovensku páči, svedčí o tom aj to, že nie raz vystupovali v bratislavskom MMC či ako headlinermi Topfestu. Teraz sa opäť vracajú na Slovensko, no nečakane do Trenčína, 31.júla vystúpia v trenčianskom piano clube.

Päťčlenná formácia zavíta v rámci európskeho letného turné do miestneho Piano clubu, kde podporí svoj najnovší štúdiový album Afraid Of Heights (2016). Niet pochýb o tom že klub bude vypredaný a Billy talent priláka veľa Trenčanov a netrenčanov na koncert.

Prostredníctvom sociálnej siete Facebook o koncerte informovala agentúra Kvas, ktorá organizuje trenčianske vystúpenie skupiny. Tá sa v rámci spomínanej šnúry predstaví aj na festivale Sziget, ktorý sa bude konať od 9. do 16. augusta v Budapešti. Taktiež vystúpia aj v Olomouci pod holým nebom a v Prahe na Staroprameň festival 2017 a iných európskych mestách. Kanadská kapela Billy Talent je označovaná za punkrockovú kapelu. Počas svojej úvodnej kariéry predskakovala napríklad kapelám Green Day či My Chemical Romance.

Veľká zmena v popularite prišla v roku 2006, po vydaní albumu Billy Talent II, za ktorý pätica získala tri platinové platne. Rakúsky festival Novarock uviedol Billy Talent na co-headlinerskej pozícii. V Prahe bol Velký sál pražskej Lucerny beznádejne vypredaný. Kapela svojou nápaditou hudbou a strhujúcim živým hraním oslovila široké publikum.

Lístky v sieti Ticketportal sú už vypredané, avšak netreba zúfať. V sieti predpredaj.sk sa ešte zopár lístkov nachádza, tak ako chceš zažiť klubový koncert tejto Kanadskej formácie naživo, neváhaj a klikaj na predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/11035/billy-talent

 

Zdroj: zijemehudbou.sk, agentúra KVAS/facebook