Zverina pokrstí 13. februára nový album Umelecké delo

Zverina pokrstí 13. februára nový album Umelecké delo BOMBING 1

Z_logo

Zverina prichádza po štvorročnej prestávke s treťou štúdiovkou, ktorá nesie názov Umelecké Delo. Album nahratý v progresívnom štýle, so 16 skladbami, kde dve neexistujú, pokrstí 13. februára 2014 v klube LOFT! v Bratislave.

Krst pred pár týždňami predznamenal banger o tom, že nejaký slovenský raper chce byť prezidentom. “Určite mnohí zaregistrovali návrat tatranského psa na rapovú scénu. Každý z nás má na tento počin Daniela Zverinu svoj názor. Okrem nás, nepopulárnych občanov, ho majú aj ľudia z mediálneho prostredia, raperi, herci a vlastne každý, kto sa vo videu, ktoré sme vám prednedávnom priniesli, vyjadril (http://www.youtube.com/watch?v=WIktTMi-LUg). Mnohí z nás by Zverinu volili už len z recesie, aj tí čo ho nepoznajú – jednoducho povedané zvoliť menšie zlo. Iní zas vidia perspektívu a svetlú budúcnosť, ďalší dúfajú v to, že pivo zlacnie,” uvádzajú jeho spolupracovníci.

Každý, kto by ho volil i nevolil si tento “kandidát” pripravil stretnutie s občanmi alias predvolebnú kampaň. Na nej svoje názory vyjadria aj ďalší interpreti slovenskej rapovej scény. Začiatok akcie bude o 20:00 a okrem samotného Zverinu vystúpia aj hostia: Vec, Delik, Supa, Separ, Danosť, Boy Wonder, Marián Čekovský, Rest, Elpe, Slavoj, Potrok, Shomi, Majself, Plexo, Strapo, Smola a Hrušky. Za chrbtom bude mať pán kandidát live band Rust 2 Dust.

http://www.youtube.com/watch?v=9FkXTTNfjb8
http://www.youtube.com/watch?v=rrM36TumXdw

Klub LOFT!, Bratislava
13.02.2014
Začiatok: 20:00

Hostia: Vec, Delik, Supa, Separ, Danosť, Boy Wonder, Marián Čekovský, Rest, Elpe, Slavoj, Potrok, Shomi, Majself, Plexo, Strapo, Smola & Hrušky

DJs: Jazzy, Janko Syky, Roman Zámožný

Vstupenka v predpredaji: 5 eur + poplatok
Vstupné na mieste: 10 eur
VIP vstupenky v predpredaji: 12 eur + poplatok

Predpredaj na www.ticketportal.sk

Partneri:
banger.sk, LOFT!, ticketportal.sk, hiphopallstars.cz. rukahore.sk