Zimná edícia Grape festivalu už tento víkend v Jasnej!

Zimná edícia Grape festivalu už tento víkend v Jasnej! BOMBING

Festival Grape opäť pozýva na svoju zimnú edíciu v Jasnej. Podujatie s podtitulom Prekliata hora sa uskutoční už tento víkend, 23. – 24. marca na Hoteli Liptov a priľahlej zjazdovke.

Večerný program sa už tradične uskutoční v piatok a v sobotu v krytom stane za Hotelom Liptov, ako aj v Retro bare. Pripravené sú koncerty kapiel Para, Billy Barman, Vec&Škrupo a Supa, aj Djské hrania, v rámci ktorých sa predstavia DJ Yanko Kral, Džunyja G, Inkwall, Emonoizboyz, Beyuz, ako aj špeciálny Djský set v podaní Jančiho&Juraja z Grejpu s Jurajom Petákom.

V sobotu sa neoddychuje, pripravený je denný program! V Snowpark Jasná (zjazdovka Brhliská) sa bude od 10:00 konať snowboardový pretek Helter Skelter, ktorý ukončí koncert dvojice Hafner & Beyuz. Následne po koncerte sa budú môcť všetci návštevníci vrátane neprofíkov zapojiť do dezorganizovaného preteku.

Počas celého dňa bude v dolnej časti parku k dispozícii aj stánok s DC doskami, ktoré si budú môcť záujemcovia vyskúšať zdarma. Pozor, treba však prísť na vlastnej doske a nechať si prehodiť viazanie. Ak by mal niekto chuť vyskúšať si freestylové jazdenie po prvýkrát alebo si zlepšiť techniku, môže sa zapojiť do školy freestylového jazdenia s Matejom Matysom a Samom Jarošom. Všetky informácie o čase a prihlasovaní vám poskytnú v stánku DC.

Pre zimomravých bude pripravený denný program aj na Hoteli Liptov, v Retro bare sa budú premietať snb videá Depth Perfection a R3BOOT.

Vstupenky na zimnú edíciu Grape festivalu 2018 / Prekliata hora kúpite na webe www.grapefestival.sk.