Indietronica, 7.6. v KC Dunaj

Indietronica 7 6 1920

Klubová hudba, ktorú milujú naše tenisky! Hlavy sa budú kývať v rytme príjemnej indie music a nohy energicky odrážať od parketu na chytľavé elektro!

Napojte sa na prúd indietronicy a nabite sa párty energiou! Večer nás čaká koncert skvelej kapely Papyllon a legendárne hity v podaní DJskej dvojice Diablo & Krto.

Papyllon

Štvorčlenná kapela, ktorú vyplavilo na scénu z rodného Prešova, sa pohybuje na rozmedzí rocku, popu, elektroniky a jazzu. Papyllon vyhrali v roku 2010 súťaž mladých talentov prešovský Liverpool. Nasledujúci rok vydali demo a potom k nemu pridali EP Sink or Swim in 2015. Svoj potenciál naplno ukázali pred dvomi rokmi, kedy vydali svoj debutový album Papyllon. Hudobne sa na ňom posunula z britského indie-rocku k rôznorodejšiemu štýlu vyskladaného z rocku, popu, elektroniky a jazzu. Papyllon pochodili nielen slovenské kluby, ale aj svet, napríklad výborné festivaly ako Rock for People, Global Rockstar či Off Camera Festival, vlani sa dokonca vydali na veľké turné naprieč východnou Európou.

Diablo & Krto (Indietronica residents)

je klubovou scénou ošľahaná dvojica DJov, ktorá vie, čo si parket pýta! Títo párty experti miešajú súčasné skladby s tým najlepším z minulosti k potešeniu našich sluchových aparátov. Vo svojich setoch si idú 80s, ale aj aktuálne indie, glamour či electropop.

7. 6. (piatok)
Štart: 22:00 hod.
Vstup: 6€FB event: https://www.facebook.com/events/285569322320512/