Žákovic Open 2016 už tento víkend

Žákovic Open 2016 už tento víkend BOMBING 5

Už tento piatok sa v Trenčianskych Bohuslaviciach uskutoční 16.-ty ročník veľmi obľúbeného festivalu s rodinnou atmosférou a so skvelými slovenskými a českými hudobníkmi, Žákovic Open 2016. Fanúšikovia tohto festivalu a kvalitne dobrej hudby sa stretnú v Bošáckej doline 22.-23.júla 2016. Návštevníci zažijú jedinečný hudobný príliv od popu cez punk až po alternatívny rock. Festivalové brány sa otvoria v piatok o 15:00 avšak prvé kapely v tento deň začnú hrať až o 17:00 a bude to práve TAKE SHELTER, skupina chalanov z Trenčína.

13767138_10154303142757716_548603940919603278_o

Neodmysliteľnou súčasťou Žákovic Open je samozrejme kapela HEX, ktorá zahrá tie najväčšie hity. Na Žákovic Open bude mať svoju premiéru aj český umelec Dan Bárta so skupinou Illustratosphere, pre ktorých to bude jediný festivalový koncert na Slovensku počas tohto leta.

Návrat na festival po rokoch hlási aj obľúbená slovenská skupina Para. Kapela momentálne pracuje na nových veciach a chystá sa na jesenné turné. Z ďaľších skvelých skupín, ktoré nesmú chýbať na Žákovic Open 2016Korben Dallas, Vidiek, Slobodná Európa alebo Chiki liki tu-a.

Úžasná priateľská atmosféra tohto festivalu si za tie roky fungovania nazbierala mnoho fanúšikov po celom Slovensku, na ktorých sa organizátori ale aj samotné kapely tešia aj tento rok. Ako každý rok, tak aj tento rok bude spestrením programu futbalový zápas medzi návštevníkmi a hudobníkmi zo zúčastnených kapiel. Tento rok znova priamo v areáli pred pódiom ! Taktiež je pre návštevníkov pripravená ,,Beer village zóna“ s pohodlným sedením, slnečníkmi a samozrejme chladeným pivom, ktoré isto nesmie chýbať. Žákovic Open taktiež ponúka stanovú dedinku EXTRA! Umiestnená bude hneď vedľa pódia, takže ste priamo v centre diania a nič vám neutečie. Dedinka je oplotená a strážená. Zároveň ponúka benefity pre návštevníkov ako napríklad sedenie so slnečníkmi, chladničky, veselý bazénik, sprchu, umývadlá, wc či parkovisko, ktoré je vzdialené len 50 metrov. Pozor, k dispozícii limitovaných 100 kusov ! Nenechajte si ujsť festival so špecifickou atmosférou, na ktorom nebude chýbať ani oddychová chill out zóna!

Vstupenky:

  • Permanentka: 20 € (predpredaj.sk)
    Na mieste: 25 €
  • Jednodňová: 15 € (predpredaj.sk)
    Na mieste: 18 €

ZŤP, vstup zdarma, sprievod platí vstupné, deti do 10 rokov vstup zdarma v sprievode dospelej osoby

Viac informácii na www.zakovicopen.sk