Zajtra štartuje trinásty ročník rockového festivalu Topfest

Zajtra štartuje trinásty ročník rockového festivalu Topfest BOMBING 7

Zajtra sa oficiálne začne festivalové leto. Vypukne trinásty ročník najväčšieho rockového open-air festivalu. Brány piešťanského letiska sa pre verejnosť otvoria už vo štvrtok, kde vo večerných hodinách vystúpi nemecká rocková formácia Guano Apes a po nich švédsky velikáni Europe .

Ako je už zvykom, po ukončení týchto koncertov bude pokračovať „party“ v stanovom mestečku až do rána bieleho. Na piešťanskom letisku ťa čaká víkend plný hudby, skvelá atmosféra a aj tento rok nadupaný program na hlavných A1 a A2 stageoch, ako novinkou tohto roku bude stage C ktorý bude patriť Rockovej maturite. Je to súťaž, ktorá hľadá rockové talenry a jej semifinále prebehne práve na Topfeste. Viac informácii o tomto jedinečnom projekte nájdeš na www.rockovamaturita.sk.

Ďaľšiou novinkou je spolupráca so spoločnosťou Slovnaft. Vďaka tejto spoločnosti si budete môcť vyskúšať adrenalinový “Ľudský prak” alebo okuliare simulujúce vnímanie v stave opitosti. Okrem toho Slovnaft prinesie na festival aj oddychovú zónu s wifi, občerstvením a ďaĺšími akciami.

Ako každý rok, tak aj tento rok tam má svoje miesto aj Rocková republika, ktorá sa tiež postará o zábavu návštevníkov. Ak stále nemáš ešte lístok na Topfest, tak si pozri túto pozvánku od kapiel, ktoré sa predstavia na piešťanskom letisku, tak isto prehodnotíš svoj názor a pôjdeš si kúpiť lístok. Lístky sa stále dajú kúpiť v sieti ticketportal.sk alebo aj na stránke zijemehudbou.sk kde si taktiež môžeš kúpiť aj rôzny merch s tématikou tohtoročného Topfestu.

 

Tags: