Festivaly CITY BEATS už tento týždeň

BACB line up FCBK_udalost

V piatok odštartuje svoje druhé pokračovanie mestský festival BA CITY BEATS. Minuloročný prvý ročník sa organizátorom vydaril a priviedli do Bratislavy veľké mená, ktoré spravili veľkú šou. Tento rok si to organizátori sťažili, tým že organizujú súbežne dva City Beats festivaly, jeden v Bratislave – BA CITY BEATS a druhý v Banskej Štiavnici BS CITY BEATS, a aby toho nebolo málo celé to odpália už vo štvrtok 19.06. v Bratislavskom NTCčku koncertom skvelého jazzpopového hudobníka JAMIEho CULLOMa . Predskokanom bude český ženský idol krásy Ondřej Brzobohatý. NTCčko otvoria o 18:00 tak aby o 19:00 mohol na pódium vybehnúť Ondřej a po jeho asi hodinovom koncerte svoju šou odpáli Jamie.

piatok 20.06. sa v Bratislave presunieme na pláž pod UFOM, kde sa oficiálne začne druhý ročník festivalu BA CITY BEATS. Postupne sa na dvoch pódiách predstavia kapely ako Modré Hory, Walter Schnitzelsson, Deja-Vu, Fink, Tamir Grinberg, Dynamo Team, Jazzanova feat. Paul Randolph, Lulu James a najväčšie meno festivalu JOHN NEWMAN. Piatkový aj sobotný program bude pokračovať AfterParty v klube LOFT!.

Súbežne s Bratislavským BA CITY BEATS sa uskutoční v Banskej Štiavnici festival s podobným názvom BS CITY BEATS. Všetko to bude prebiehať v mestskom amfiteátri, tu však bude len jedno pódium, ale zato taktiež veľmi kvalitne obsadené. Tak ako v Bratislave sa aj tu predstaví Lulu James, Fink, Jazzanova feat. Paul Randolph, okrem spomenutých sa v Banskej Štiavnici predstaví speváčka Glenda spolu s Kubánskou kapelou Deja-Vu. Slovenská scéna bude mať zastúpenie v podobe skupiny Plastic Swans, Chiki Liki tu-a a svoj úžasný spoločný koncert predvedú RICHARD MULLER & DAN BÁRTA. Ani tu nebude chýbať AfterParty, ktorá sa uskutoční hneď v dvoch kluboch a to v ART CAFE a ČAJOVNI KLOPAČKA.

Ak stále váhaš na účasťou, tak sleduj report z minulého roka, ktorý ťa určite presvedčí, že na mestskom festivale nesmieš chýbať. My tam budeme, tak sa tam vidíme…

Viac info o všetkých troch akciách nájdeš na www.bacitybeats.sk

no images were found