Z éteru do klubov – Scena_FM ide na celoslovenské klubové turné

Z éteru do klubov – Scena_FM ide na celoslovenské klubové turné BOMBING 2

Reláciu Scena_FM už asi nie je potrebné veľmi predstavovať. Pravidelná piatková show na Radiu_FM pod taktovkou Galagera a Yanka Krala hostila už množstvo špičkových mien z domácej a svetovej hudobnej scény. Spomenúť môžeme mená ako napr. Dj Zinc, Zebra Katz, Canblaster, Dj Wich, Toky, Vec, L Plus a desiatky ďalších djov a producentov.

Po vyše roku svojej existencie sa relácia z éteru rádia chystá priniesť to najlepšie z domácej scény do šiestich miest a klubov na Slovensku. Do konca tohto kalendárneho roka prichystali Galager a Yanko Kral 3 zo spomínaných akcií. Na programe budú Bratislava, Prievidza a Trenčín.

Štartuje sa 9. októbra v bratislavskom Nu Spirit clube, kde popri samotných moderátoroch zahrajú B Complex, Inkwall a Sir Bakulu. 13. novembra oslávia na “NajtGalagha a Gabanna 20 rokov svojho spoločného fungovania v prievidzkom klube Element. Taktiež sa môžete tešiť aj na B Complexa, Yanka Krala a ďalší support. Posledná tohtoročná akcia sa bude konať v Trenčíne v klube Lúč, kde rezidenti Sceny_FM zahrajú spolu s domácou Face2Bass Crew a špeciálnymi hosťami.

V prvej polovici budúceho roka sa bude pokračovať ďalšími Scena_FM Najts v mestách ako napr. Košice, Žilina a ďalšie.

Viac Info:

web (2)