Vstupenky na festival Bažant Pohoda 2016 sa míňajú

Vstupenky na festival Bažant Pohoda 2016 sa míňajú BOMBING

V lete nás čaká 20. ročník festivalu Bažant Pohoda. Line Up je zatiaľ síce prázdny, ale zato vstupenky sa celkom slušne míňajú. Už počas minulého týždňa sa vypredali vstupenky za 79€. Momentálne sú v predaji permanentky za 89€, ktoré budú k dispozícii do 07. júna, alebo do vypredania zásob.

Zároveň bol spustený aj predaj cez Ticketportál. Doteraz bolo možné si zakúpiť vstupenky len cez oficiálny E-shop festivalu. V najbližších dňoch môžete očakávať aj spustenie predaja ZŤP lístkov a parkovacích lístkov. Takže ak sa chcete zúčastniť najbližšej Pohody mali by ste si zabezpečiť vstupenky čo najskôr.

19-ty ročník dostáva jednu poctu za druhou. Tesne po skončení festivalu portál Virtual Festivals udelil Bažant Pohode 10 bodov z 10-tych možných. Teraz zase v britskom rebríčku UK festival Awards v kategórii Najlepší zahraničný festival bola Pohoda zaradená medzi 32 najlepších festivalov na celom svete. Konečné poradie môžete ovplyvniť aj vy, a to hlasovaním na https://www.surveymonkey.com/r/LDRZ6SH v kategórii Best Overseas Festival. Nominácie vyberá odborná porota zložená z hudobných odborníkov, zástupcov významných festivalov a novinárov.

„Sme radi, že nás britskí hudobní profesionáli opäť vybrali medzi 32 najlepších festivalov sveta. Teraz majú výsledok v rukách naši priaznivci, Ďakujeme za každý hlas. Hlasovaním nám okrem iného pomáhate zvyšovať povedomie o Pohode, čo nám uľahčuje potvrdzovanie zaujímavých mien. Tým sa stávate spolutvorcami sily nášho festivalu,“ hovorí riaditeľ festivalu Michal Kaščák.