V bratislavskom MMC sa predstavia reggae hviezdy zo šiestych krajín sveta – Naša Rodina

V bratislavskom MMC sa predstavia reggae hviezdy zo šiestych krajín sveta - Naša Rodina BOMBING 2

Pre všetkých milovníkov reggae hudby a hlavne kvalitnej muziky prinesie Mikuláš v sobotu 5.12 do bratislavského Majestic Music Clubu (MMC) obrovský multikultúrny večierok pod názvom Naša Rodina. Na ňom sa predstaví celá rodina labelu Batelier Records zo všetkých kútov sveta.

V bohatom celovečernom programe budete mať možnosť pocítiť, že aj v zime môže byť horúco vďaka vajbu z Jamajky, Kene, Talianska, Španielska, či Maďarska, Česka, a samozrejme Slovenska.

Ako hlavné hviezdy večera vystúpi jamajské rodinné trio z crew Jah Ova Evil, dvojičky The Gideon a Selah s bratrancom Jahwawah. Chlapci predvedú mnohé chytľavé hity zo svojho aktuálneho albumu Forever Judah, ako “Roots Rock Reggae”, “Badadadeng”, “Children Of Israel” ale aj staršie, ako Gideonov úspešný track “Raggamuffin”. O perfektnú šou sa postarajú spoločne so svojimi hosťami, talentovanými dvojičkami z obľúbenej talianskej kapely Mellod Mood.

Pravú energiu prinesie aj jedna z top maďarských kapiel Riddim Colony. Počuť sa nechajú vo veľkej rozmanitosti, od old-schoolového roots reggae cez moderný dancehall a tvrdé digitálne prvky; lovers rock až po akustické piesne. Svoje predvedie aj veľký rastafariánsky šoumen, bojovník za spravodlivosť a rodák z Kene, Fireson Bantu. Susedné Čechy zastúpi United Flavour s novými piesňami z ešte nevydaného albumu. Ich speváčka Sista Carmen zo Španielska vás so svojim prenikavým a unikátnym hlasom určite dostane.

Našu krajina zastúpi východoslovenská pozitívna formácia N3O Akustika, ktorá kombinuje prvky slovenského folklóru s reggae a world music za doprovodu kontrabasu, akustickej gitary, huslí, cajóna či lesného rohu; a mladé duo Balans. Pozitívna partička otvára program už o 21:00, pričom dobrá zábava sa skončí až v skorých ranných hodinách po koncerte dua Balans a selekcie skúseného soundu Natty Youth Sound.

naša rodina

Na tomto podujatí vás čaká jedine pozitívna rodinná atmosféra a skvelí ľudia, ktorý v spojení s talentovanými interpretmi vyčarujú nezabudnuteľný zážitok. Lístky po 12€ sú v predpredaji na ticketportali (https://www.ticketportal.sk/event.aspx?ID=21515) alebo na mieste za 15€.

Viac info na evente: https://www.facebook.com/events/1082448801767788/

LINE UP

  • 21:00 – 21:50 N3O Akustika
  • 22:05 – 23:00 Riddim Colony
  • 23:15 – 00:30 United Flavour
  • 00:30 – 1:15 Jah Ova Evil (Gideon, Selah, Jahwawah) & MEllow Mood
  • 01:30 – 2:15 Fireson Bantu
  • 02:15 – 2:45 Balans
  • 2:45 – end Natty Youth Sound