Už v piatok odštartuje 10. ročník skvelého UPRISING festivalu

Uprising 2016 v čiernobielej BOMBING

Čas sa nezadržateľne a Zlaté piesky sa pomaly chystajú na veľkú oslavu kvalitnej hudby. Areál sa stavia, ohradzuje aby sme v piatok mohli osláviť 10. výročie UPRISING festivalu. Organizátori si na oslavu pozvali opäť skvelé mená reggae, hiphopu, dancehallu, popu ale aj iných žánrov. Hlavnou hviezdu bude bez pochyby jamajská popstar Sean Paul, pre fajnšmekrov to však bude skôr legendárna kapela, ktorú založil sám kráľ reggae Bob Marley THE WAILERS.

Line up tohto ročného Uprisingu je opäť nadupaný plný veľkých ale aj menších, ale taktiež skvelých mien. K oslavám si organizátori pripravili viacero noviniek o ktorých si teraz povieme aby ste neboli prekvapený. 

Festivalová aplikácia

Festivalová aplikácia je vo výrobe a do vašich telefónov si ju môžete stiahnuť v najbližších dňoch. Všetky informácie o aplikácii pribudnú na oficiálnych stránkach festivalu a tak isto aj na facebook page. V aplikácii nájdete kompletný program a všetky potrebné informácie o festivale.

Nový systém kontroly pások

Organizátori tento rok zavádzajú nový spôsob kontroly pások. Každá identifikačná páska bude mať na sebe štítok na ktorom bude jedinečný QR code a každý návštevník sa pri vstupe aj výstupe zosníma a pokiaľ snímací systém odhalí dva krát vstup po sebe nebude tento návštevník v pustený dnu. Týmto sa predíde neoprávneným vstupom na festival a hlavne sa odkontroluje aktuálna obsadenosť areálu. 

Uprising Camp

Prvý krát v histórii prichádzajú organizátori Uprising festivalu s možnosťou ubytovania v nimi postavenom a stráženom kempe s priamym vstupom do festivalového areálu ale aj k vode Zlatých pieskov. Všetky odpovede na vaše otázky ohľadom Uprising campu organizátori zhrnuli do jednej FAQ stránky. Tu sa dozviete všetko potrebné. Lístky do Uprising campu je možné zakúpiť v sieti Ticketportal. – www.ticketportal.sk/Event/Uprising_camp_2017.

Nový dokument

Z dieľne Braňa Vinczeho vyšiel aj nový dokument o festivale. Ak ste ho ešte nevideli tak odporúčame..:) 

Po dokumente všetci naladený? Takže sa vidíme už tento piatok na Zlatých pieskoch v Bratislave na jubilejnom 10. ročníku festivalu UPRISING. Všetko podstatné určite už viete a ak nie tak si to naštudujte na stránkach festivalu www.uprising.sk