Topfest 2016 zverejňuje prvé mená do LineUpu

Topfest 2016 zverejňuje prvé mená do LineUpu BOMBING 1

Najväčší rockový open air festival na Slovensku už zverejnil prvé zahraničné ale aj slovenské známe mená . Festival sa ako každý rok uskutoční na Piešťanskom letisku v dňoch od 1.7-2.7.2016.

Z prvých zverejnených účinkujúcich je americká post-grunge skupina Puddle Of Mudd, ktorá je predovšetkým hudobne ovplyvnená skupinami Alice in Chains či Nirvanou. K najznámejším pesničkám od POM patrí Blurry, Psycho či She hates me. Určite sa máme na čo tešiť.

Zo susedných Čiech k nám prídu pop-rockoví Chinaski a rockeri Walda Gang, ktorí sa prezentujú rockovo upravenými piesňami od Waldemara Matušky v podaní takmer identického speváka „Waldy-ho“ . Ďaľším spevákom je Vláďa Šafránek, dojem príjemného zážitku nám dotvárajú skvelí muzikanti a sympatický zbor hudobníkov.

Zo slovenských stálic na Topfeste vystúpia Nitrianske skupiny Horkýže SlížeDesmod !

Už prvé mená naznačujú, že je sa načo tešiť, organiźatory pridajú časom aj iné zvučné mená, preto neváhaj a zabezpeč si už teraz lístok za zvíhodnenú cenu 35,-€ ktorá sa po 15.10.2015 bude navyšovať, tak nepremárni svoju šancu na lacný lístok na budúcoročný Topfest 😉

K dispozícii je aj limitovaný počet VIP vstupeniek s množstvom benefitov, lístky sú v predaji v sieti Ticketportal.sk

takje