Skupina Elections in the Deaftown natočila videoklip k novému singlu “Where My Body Sleeps”

Skupina Elections in the Deaftown natočila videoklip k novému singlu "Where My Body Sleeps" BOMBING 2

Slovenská dream-popová kapela Elections In The Deaftown predstavila video k piesni Where My Body Sleeps. Po skladbách Comfort Zone a Tired Of The Beach sa tak videoklipu dočkala aj ďalšia pieseň z ich debutového albumu Glue, ktorý si chalani z okolia Považskej Bystrice vydali sami minulý rok v decembri.

Na to, že klip nie je z kategórie veselých, natáčanie bola celkom sranda. Museli sme však skoro vstávať, aby sme zachytili rannú sychravú atmosféru rieky Váh. Do záberu nám dokonca vtrhla aj srnka, ktorú sme nechtiac vyplašili a vo videu ju možno vidieť v zábere, kde sa snaží preplávať rieku,“ prezrádza o natáčaní frontman Lukáš Zdurienčík.

Atmosferické, pomalé zábery k najviac „shoegazovej“ piesni z debutu nakrútil Filip Knoll, študent Audiovizuálnej tvorby na Univerzite Tomáša Baťu v Zlíne. „S Filipom sme už nejaký ten čas dobrí kamoši. Robili sme už na jednom videu a absolvovali aj pár fotení. Dúfame, že si spoluprácu už vo veľmi blízkej dobe zopakujeme. Nejaké plány už máme, tak uvidíme, či sa to podarí zrealizovať,“ dodáva basgitarista Juraj Hariš. Kapela sa momentálne pripravuje na letné vystúpenia a pokračuje v práci na novom materiáli.

Album Glue

Elections in the Deaftown