RUŠENIE KONCERTOV LOLA MARSH V ŽILINE, V BRATISLAVE A V TRENČÍNE

rušíme koncerty

V súvislosti so šírením koronavírusu na Slovensku sme sa spolu s kapelou Lola Marsh rozhodli zrušiť zvyšné koncerty ich slovenského turné. Kultúrne podujatia postupne zrušili viaceré samosprávy a podobné odporúčania prišli zo strany autorít aj vo vzťahu k súkromným organizáciám.

Ako sme už skôr avizovali, po celý čas sme sledovali vývoj a vyjadrenia odborníkov a postupujeme podľa ich odporúčaní. Ďakujeme kapele i Nine Kohoutovej za fantastický koncert v Košiciach a dúfame, že sa k nám Lola Marsh vrátia aj s novým albumom čo najskôr. Keďže Slovensko je v podstate druhým domovom kapely, už teraz prejavila veľký záujem o návrat. Pokúsime sa turné zorganizovať tak, aby sa uskutočnilo vo všetkých spomínaných mestách.

Ľuďom, ktorí mali lístky na zrušené koncerty budeme vracať vstupné, keďže ide o viac ako 2000 ľudí, poprosíme o trpezlivosť. Proces vracania chceme uzavrieť do konca marca 2020. Info ako postupovať zverejníme na našich sociálnych sieťach a na webstránke www.pohodafestival.sk, môžete nás kontaktovať tiež cez e-mailovú adresu shop@pohodafestival.sk

Ďakujeme vám za obrovský záujem o koncerty Lola Marsh, táto situácia nás veľmi mrzí, no berieme vážne postoj zodpovedných inštitúcií i výzvu samospráv a postupujeme v súlade s odporúčaniami odborníkov zo Slovenska i zo zahraničia. Zdravie a bezpečnosť sú vždy na prvom mieste.

Zdroj: TS / Anton Repka – Pohoda Festival s. r. o. PR and Media Director