Robbie Williams 18. apríla v Bratislavskej Slovnaft Aréne

Robbie Williams 18. apríla v Bratislavskej Slovnaft Aréne BOMBING

Po Beyoncé, Kylie Minogue či Katy Perry zažije Slovensko ďalšiu premiéru veľkej popovej hviezdy. 18. apríla 2015 sa v bratislavskej Slovnaft Aréne v rámci svojej koncertnej šnúry Let Me Entertain You Tour predstaví .

Bývalý člen formácie Take That okrem Slovenska navštívi aj Španielsko, Francúzsko, Litvu, Lotyšsko, Rusko, Bielorusko, Poľsko, Rakúsko, Spojené arabské emiráty a Izrael. 40-ročný interpret o tom informoval prostredníctvom Youtube videa, v ktorom vymenoval všetky zastávky spomínaného turné.

Peklo je preč, toto je nebo, na budúci rok idem na turné,” uviedol v pozvánke, narážajúc na text piesne Let Me Entertain You, podľa ktorej sa volá celé turné. Vo videu má spevák tvár pomaľovanú podobne ako v klipe k známemu hitu, s rozmazanou čiernou farbou však pôsobí viac “halloweensky”. Usporiadateľská agentúra Vivien na svojom Facebooku zverejnila aj video venované špeciálne slovenským fanúšikom. Lístky sú v predaji od 7. novembra.

Robbie Williams sa preslávil ako člen skupiny Take That, ktorú v roku 1995 opustil, aby sa mohol venovať sólovej kariére. Dosiaľ vydal desať sólových štúdiových albumov, pričom zatiaľ poslednú nahrávku Swings Both Ways, ktorú predstavil aj navynikajúcom koncerte v Prahe, uviedol na trh vlani v novembri. Na rozdiel od tohtoročného “swingového turné” by sa však koncerty v roku 2015 mali niesť v znamení jeho najväčších popových hitov.

K tým patria skladby ako Angels, Feel, Come Undone, Let Me Entertain You,Millennium, Rock DJ, She’s The One, Somethin’ Stupid (feat. Nicole Kidman), Radio čiSupreme. Po úspešných rokoch, počas ktorých sa v rodnej krajine stal najlepšie predávaným britským sólovým interpretom, sa do Take That vrátil a s formáciou vydal album Progress (2010), no po turné skupinu opäť opustil a pokračuje v úspešnej kariére. Len nedávno sa stal dvojnásobným otcom.

Zdroj. TS - Agentúra Vivien / SITA