Richard Müller vyráža na ďalšie Potichu Tour!

Richard Müller vyráža na ďalšie Potichu Tour! BOMBING

Skvelá správa pre všetkých fanúšikov Richarda Müllera! Po megaúspechu minuloročného turné po slovenských a českých divadlách vyráža Richard Müller znovu na koncertnú šnúru. Fanúšikovia, ktorých mestá sa do jesenného turné nedostali, sa tak môžu tešiť na famózny hudobný zážitok.

Standing ovations, beznádejne vypredané sály a úžasné ohlasy divákov presvedčili Richarda Müllera, aby pridal k Potichu tour 2 ďalšie koncerty.

„Minulý rok sme odohrali 28 koncertov v Česku aj na Slovensku. Publikum bolo nadšené a mnohí fanúšikovia sa na koncerty vôbec nedostali. Tak sme sa rozhodli vyhovieť záujmu organizátorov a vyrážame na Potichu Tour 2 a pol.“ Vysvetľuje Richard Müller.

Od 24. marca do 24. mája navštívi Richard spolu s kapelou celkom 20 miest. Jedinými mestami, ktoré sa na trase objavia opäť, budú Bratislava a Praha.

Okrem úradujúceho Zlatého slávika sa na pódiu v úlohe hosťa opäť predstaví český spevák Dan Bárta. Program zostáva takmer nezmenený. Počas dvojhodinového predstavenia zaznejú najväčšie hity v atraktívnych aranžmánoch, ale i piesne, ktoré sa na Richardových playlistoch bežne neobjavujú. Richarda budú sprevádzať skvelí muzikanti ako minulý rok. K bubeníkovi Jurajovi Kuchárekovi, gitaristovi Petrovi Markuljakovi, klávesákovi Vilovi Vitézovi, basgitaristovi Viktorovi Hidvéghymu a hráčovi na dychové nástroje Michalovi Žáčkovi pribudne perkusionista Igor Ajdži Sabo.

Vstupenky sú v predaji v sieti Ticketportal na stránkach ticketportal.skticketportal.cz a v miestnych pokladniach divadiel a kultúrnych domov.

CZ

24.3. Žďár nad Sázavou – DK
25.3. Mladá Boleslav – DK
26.3. Praha – Divadlo Kalich
27.3. Ústí nad Labem – DK
30.3. Hradec Králové, Kongresové centrum Aldis
11.4. Tábor, Hotel Palcát
12.4. Kolín, Městský společenský dům
13.4. Olomouc – Regionální centrum
14.4. Ostrava – DK
15.4. Pardubice – Východočeské divadlo
28.4. Kroměříž – DK
29.4. Kladno – DK
30.4. Liberec – DK
08.5. Třebíč – Fórum
09.5. Znojmo – Hotel Dukla

SK

10.5. Bratislava – Istropolis
21.5. Piešťany – Dom umenia
22.5. Čadca – Športová hala
23.5. Ružomberok – Kultúrny dom Andreja Hlinku
24.5. Humenné – MsKS