PUBLIC ENEMY na POHODE a čo nové prináša POHODA 2012

PUBLIC ENEMY na POHODE a čo nové prináša POHODA 2012 BOMBING

Pred desiatimi dňami sme Vás informovali o veciach, ktoré Vás čakajú na Bažant Pohode 2012. Po desiatich dňoch sme tu opäť aby sme po malom sondovaní priniesli novinky z POHOĎÁCKEJ kuchyne a zároveň začneme s predstavovaním niektorých podľa nás zásadných hudobných mien tejto úžasnej letnej udalosti. Konečne je známe zoskupenie, ktoré privíta slnko v nedeľné ráno. Táto jedinečná udalosť prischla steelbandovému 25 člennému zoskupeniu zo západného Londýna MANGROVE STEELBAND a podľa silno dostupných informácií to bude veľká dávka energie na záver tohto exkluzívneho festivalu. Ďalším vystupujúcim na nočnú skákačku po minuloročnom úspechu je aj tento rok skupina THE CELLMATES. Za týchto posledných 10 dní sa do line up – u zmestila aj Slovenská kapelka BILLY BARMAN, ktorá zastupuje to najlepšie zo Slovenského popu..:)

Okrem týchto vystupujúcich organizátori prinášajú aj ďalšie novinky v podobe nového fleku pre druhý open air stage, ktorý sa posunie o 30 ďalej na trávnik a tým sa uvoľní miesto na pristávacej betónovej ploche pre slobodnejší pohyb. Ak by ale pršalo nemusíte sa ničoho báť, aj na toto Pohoďáci mysleli a na trávnatej ploche pre týmto pódiom umiestnia podlahu čo znamená, že v prípade dažďu sa v týchto miestach nemusí konať zápas v bahne..:))

Zmenou prejdú aj Gastro-centrá a nápojové centrá, ktoré budú opäť väčšie a príjemnejšie. A ponúknu veľa kvality za rozumnú cenu 🙂

 

Ako portál, ktorý sa venuje dobrej a kvalitnej hudbe, ale hlavne tej HIP-HOPovo zameranej ako prvého predstavíme Americkú HIP – HOP legendu PUBLIC ENEMY. Skupina je zložená z troch členov  Chuck D, Flavor Flav, Professor Griff. Táto legenda vznikla v roku 1982. Od tohto roku vydali 14 albumov:

 

V roku 2004 časopis Rolling Stone Magazine uviedol skupinu PUBLIC ENEMY medzi 100 nesmrteľných najväčších umelcov na svete. Ako jedno z najväčších ocenený je, že kapela sa umiestnila na 29 mieste hudobného činu všetkých dôb a najväčší HIP – HOPový počin v histórii svetovej hudby.

Takže pre všetkých aj ne HIP – HOPovo založených ľudí to bude zaujímavý koncert, od ktorého minimálne ja osobne očakávam možno najviac zo všetkých koncertov na BAŽANT POHODE 2012. Ak chcete vedieť viacej info o tejto Americkej a svetovej legende HIP- HOPu čekujte ich oficiálnu webovku http://www.publicenemy.com/.