O mesiac odštartuje šiesty ročník festivalu GRAPE

O mesiac odštartuje šiesty ročník festivalu GRAPE BOMBING

Presne o mieac v tomto období sa na piešťanskom letisku uskutoční šiesty ročník festivalu GrapePreto si pripomeňme pár zahraničných a slovenských mien na ktoré sa isto oplatí ísť. Ako po minulé roky, na Grape sa 100% oplatí ísť. Preto v dňoch 14-15.8.2015 nebudem sedieť doma ale budem sa baviť na Netskym a iných super hviezdach ktoré prídu na „Grejp“. Nebuď lenivý a prídi sa taktiež zabaviť aj ty !

Na tohtoročnom Grape vystúpia okrem spomínaného Dj Borisa Daenena aka Netsky-ho aj iné zvučné mená ako napríklad švédsky hudobník José González s ktorým si spoločne zaspievame jeho najznámejšie Heartbeats. José bol označený organizátormi Grape-u ako za „posledné veľké meno tohtoročného programu „ a predstaví sa spolu s kapelou v druhý deň festivalu. Taktiež spomeniem jedno meno zo ženského zoskupenia a tou je Selah Sue. Belgická mladá nenapodobiteľná speváčka s úžasným hlasom, to je proste Selah.

Ako je zvykom na Grape sa predvedú aj slovenské skupiny ako napríklad : Para, Puding Pani Elvisovej, Billy Barman, Le Payaco či Malalata alebo Walter Schnitzelsson a mnohí iní. Nebude chýbať ani Supa, Vec alebo tanečný súbor Sľuk. Na svoje si taktiež prídu aj vyznávači DJ-skej hudby, kde vystúpia mnohí slovenskí či zahraniční DJ.

Účasť na Grape festivale už skôr potvrdili aj Foals, The Maccabees, MO, Gramatik, Sigma Dj set, Triggerfinger, Balthazar, Kadebostany, BRNS, Intergalactic Lovers, Rebeka, Carnival Youth, Tata Bojs, Fallgrapp, Lenka Dusilová, Luno unplugged, Monikino Kino, Flirtini, Genius Locci, FVLCRVM, Fresh Out Of The Bus, Wild Tides a The Drain.

Tento rok bude neopakovateľný s kopou skvelej hudby. Tak neváhaj a prídi aj ty na piešťanské letisko v dňoch 14-15.augusta, isto neoľutuješ ! 😉

Zatiaľ si pozri aftermovie z minulého roku a nalaď sa na „grejpovskú „ nôtu :