O 20 dní je tu BAŽANT POHODA 2012 ** 5.-7.júl 2012 letisko Trenčín

Začína 10. sezóna legendárnych BeatKríkov v Trnave BOMBING 5

Tak Bažant Pohoda 2012 je pomaly za dverami, zostáva už len 20 dní do otvorenia Pohoďáckych brán na Trenčianskom letisku, takže kto váha či ísť tak by sa mal poponáhľať, lebo podľa posledných informácií od POHOĎÁKOV je k dispozícii len cca 3500 lístkov (táto informácia je ale stará 3 dni takže tento počet je určite menší). Lístky sa dajú zakúpiť na shop.pohodafestival.sk a na www.ticketportal.sk . Takže neváhaj a príď na POHODU a uži si jednu z mála vecí, ktoré sú na Slovensku výnimočné, fungujúce a zároveň svetové, veď náš krásny festival sa umiestnil podľa CNN medzi 50 festivalmi na svete, ktoré sú najlepšie !!  Veď kde na jednom mieste môžete v jeden víkend zažiť koncerty všetkých možných žánrov, divadelné predstavenia, čítanie kníh, pozeranie filmov, kolotočovanie sa, oddychovanie, rozmýšľanie a kopec iného keby to mám menovať tak som tu asi do rána..:))

Ako bývať na takomto festivale? No je to jednoduché ako chcete klasicky v stane, na zemi, v aute, v hoteli, v karavane (tu je dokonca možnosť pripojiť sa na elektrickú prípojku, ale pozor treba sa poponáhľať lebo počet je obmedzený priestorom kde je možnosť pripojiť sa na sieť), kopec iných kreatívnych aj nekreatívnych možností ubytovania.

Ale čo veď o tomto všetkom sme tu už písali teraz by som vám tu chcel dať nejaké praktické rady, ktoré idú aj priamo od organizátorov. V prvom rade POZOR na svoje zdravie máme ho len jedno a preto to netreba preháňať s alkoholom a radšej si treba dať aj malú pauzu na zregenerovanie tela a tekutiny (ktoré sú mimochodom veľmi dôležité) treba dopĺňať aj inými nápojmi ako je pivo (najlepšie čistou vodou). A k tomu patrí aj vhodná ochrana pred silným slnkom – treba nosiť ochranu hlavy aby sme nedostali úpal, treba sa natierať ochrannými krémami (ktoré sú mimochodom na POHODE zdarma Firma Daylong a Všeobecná zdravotná poisťovňa pripravili vo svojom stane pre návštevníkov vyšetrenia znamienok, určia fototyp pokožky, a veľa iných rád) a keď už viete že ste to prehnali treba sa skryť na chvíľu pred slnkom v oddychových zónach prípadne pri väčších ťažkostiach navštíviť lekára priamo na festivale. POHODA je o v prvom rade o zábave a nie o seba zničení a preto si vždy (ale aj mimo festivalu) dávať na seba pozor ..:)

Ale aby som nevyznel, že chcem len kázať BAŽANT POHODA ponúka veľa vecí napríklad ako už názvu je vidieť aj kvalitný zlatistý mok a hlavný partner ZLATÝ BAŽANT pripravil pre labužníkov ale aj pre vás ostatných pub s názvom SVET PIVA kde môžete ochutnať všakovaké pivá, ktoré vyrába pivovar Zlatý Bažant.

Firma ORANGE prináša na festival novinku v podobe DISCA na KORČULIACH, sú pripravené aj klasické jedno radové ale aj OldSchool-ové dvojradové… takže tu bude veľmi veľa zábavi.:)

Medzi ďaľšiu novinku patrí aj sobotná SLÁVNOSTNÁ PROMENÁDA po festivalovom bulvári . Začiatok bude pri Dobrom trhu a koniec pri Orange stage. Pre mužov si organizátori za spolupráce firmy Accord pripravili aj požičovňu oblekov aby mohli na promenáde ukázať to aký sú gentlemani. Ale najviac cenený budú práve tí, ktorý si na promenádu zvolia niečo extra, niečo bonusové v čom zaujmú už na prvý pohľad, to znamená, že masky, kreácie a rôzne srandičky sú vítané ba priam žiadané…:)

A ako sa už stalo tradíciou aj tento rok bude v nedeľu o 7:30 Ekumenická bohoslužba (A. Srholec, D. Pastirčák, A. Polcková )

A mám a jedno zlú správu TOITOI búdky tento rok nebudú osvetlené, ale myslím si, že podaktorým to ani nevadí a skôr im to vyhovuje aby boli v utajení.::D

A čo dodať na koniec ? no 20 dní a na Trenčianskom letisku to vypukne „BAŽANT POHODA 2012 „ 5. – 7. júla  je ten pravý víkend na zábavu spojenú s oddychom, tak neváhaj a príď aj ty J My tam budeme a budeme Vás lenivcov zásobovať fotkami a aj nejakým tým stručným zhodnotením každého dňa…:)  a hlavne Vám ukážeme naše skvelé zážitky, ktoré nás čakajú na BAŽANT POHODE 2012.

PROGRAM: http://www.pohodafestival.sk/index.php/sk/program2011321hlas/

Viac info na www.pohodafestival.sk