Nadupaný LineUp festivalu UPRISING 2014

UPRISING 2013
UPRISING 2013

21. augusta otvorí brány „jamajský“ festival UPRISING 2014. Aj siedmy ročník sa uskutoční na Bratislavských zlatých pieskoch. Po prvý krát v histórii si priaznivci tohto skvelého festivalu môžu užiť zábavu až tri dni. Po minulo ročnom silnom hudobnom obsadení sa organizátori ešte viac pochlapili a tento rok pripravili ešte lepší a hviezdami nabitý LineUp. Na jeho čele sa predstaví nestarnúci „Mr. Boombastic“ SHAGGY, žijúca legenda reggae music JIMMI CLIFF, legendárne zoskupenie, ktoré je považvané za zakladateľov obľúbeného ska THE SKATALITES či jeden z najvýznamnejších raperov priamo z new yorského Bronxu, legenda KRS-ONE. Svoje BeatBoxove umenie nam predvedie jeden z najlepších zástupcov tohto umenia DUB FX, okrem nich sa predstavia aj Mellow Mood, Aphrodite, Chronixx, Junior Kelly, Collie Buddz, Jah 9, Jah Sun a samozrejme veľa ďalších.
Slovensko a Česko budú reprezentovať MEDIAL BANANA , VEC & ŠKRUPO, TONO S. & BEYUZ, BOYBAND, BEKIM, JAMES COLE či MOJA REČ & KOMPLOT BAND.

Vraví sa, že kto Uprising raz zažil, celý rok čaká na jeho pokračovanie. Tento rok si môžeme Uprising užiť o deň dlhšie, keďže vo štvrtok 21. augusta sa bude na Zlatých pieskoch po prvýkrát konať „Uprising Opening Day“. Štyri hudobné stage, cinema zóna, kulinárske špeciality, množstvo workshopov, atrakcie ako zápasy v bahne, futbal, capoeira, ranná jóga, graffiti, streetart, U-rampa a tiež možnosť kombinovať koncerty s kúpaním či vodnými športmi. To všetko nasvedčuje tomu, že 21.-23. augusta sa znovu všetci stretneme na bratislavských Zlatých pieskoch a odpálime poriadnu párty.

Ak sa stále nevieš rozhodnúť, tak dlho neváhaj a bež si kúpiť lístok, ktorý nájdeš v sieti ticketportal a zaži aj ty „jamajské“ ukončenie leta.

Viac info na:

Zdroj: TS
Autor: Tomas