Tanya Stephens sa predstaví na Uprising Winter Edition 2015

Tanya Stephens sa predstaví na Uprising Winter Edition 2015 BOMBING

Hlavnou hviezdou šiesteho ročníka Uprising Winter Edition bude jamajská textárka a speváčka Tanya Stephens. Jedna z najznámejších svetových reggae umelkýň má so svojou kapelou namierené na Slovensko po prvýkrát. Zimná verzia Uprising Reggae Festivalu sa uskutoční 20. novembra 2015 v bratislavskom Ateliéri Babylon.

Tanya bola k umeniu vedená už od malička a namiesto hračiek vždy radšej siahla po knihe. Ako songwriter patrí k jamajskej elite a vo svojich skladbách sa venuje sociálnym témam a spoločenskému tabu. Jamajská hitmakerka prerazila v 90-tych rokoch a dnes má na konte množstvo úspešných hitov, kde prirodzene prechádza z chytľavých popových refrénov do melodického raggamuffin štýlu a miestami aj hovoreného slova. Tešiť sa môžete na jej zľahka prichrípnutý, sexy hlas a skladby ako “Yuh Nuh Ready Fi Dis Yet”, “These Streets”, “Boom Wuk” a aj jej najväčší hit “It’s A Pity”.

Fanúšikovia kvalitného reggae si v piatok 20.11. zaručene prídu na svoje. Uprising Winter Edition tento rok ovládne žena so zamatovým hlasom a obrovskou charizmou, Tanya Stephens. Ďalšie mená v programe #uwe2015 oznámime už čoskoro. Lístky zoženiete v sieti Ticketportal.