musiq1 otvorilo leto!

DSC 0036

Hudobná televízia musiq1 oficiálne otvorila leto. Tvárou na tohtoročnú festivalovú sériu sa stala česká hviezda Agáta Hanychová. Česká “Paris Hilton” spolu s hovorcom musiq1 Augustínom Wolným na tlačovej konferencii otvorili musiq1 summer pod hlavičkou ktorého sa uskutoční 2.-3. júla festival Toto Je Hip Hop 2010 a 30.7-1.8 Bee Free. „Ja zvieratá rada týram,“ naznačila čo čaká hovorcu musiq1. Ten, keďže je známy svojou otvorenosťou krásnym ženám sa nesťažoval.

Aj toto leto bude patriť muzike s musiq1. Stopercentná  hudobná televízia si zobrala pod svoje krídla unikátnu festivalovú sériu. Dva prázdninové  víkendy tak budú patriť  hustému hip-hopu a tanečnému šialenstvu. Pod hlavičkou musiq1 summer to v Hornej Strede odpália festivaly Toto Je Hip Hop a BEEFREE.


Kde?

Séria musiq1 summer sa aj tento rok rozloží vo fantastickom Areáli vodných športov pri Hornej Strede. Po skúsenostiach z predchádzajúcich ročníkov je jasné, že je to takmer ideálne miesto na poriadne hudobné žúrky.

Kedy?


2. – 4. júl 2010

Festival Toto Je Hop Hop si už  v slovenských lesoch, hájoch a lúkach vybudoval silnú povesť. Každý rok je jednou veľkou hiphopovou párty, na ktorú sa schádzajú milovníci hustých beatov a výživnéhoj rapu z celého Slovenska. Tento rok nebude výnimkou. V Hornej Strede sa zíde výkvet slovenskej a českej hiphopovej scény. Teš sa na Rasco ft. DJ Witch, Oriona, Wladimira 518, Hugo Toxxx, James Cole, Moja reč, Čistychov, Vec a Zverina, H16, AMO, DNA, Turbo boost, a desiatky ďalších.  Čerešničkou na torte bude zahraničná hviezda legendárny raper Nas.

30. júl – 1. august 2010

musiq1summer pokračuje na prelome júla a augusta. Na svoje si prídu fanúšikovia tanečnej hudby.  Z festivalu Bee Free sa už stal pravidelný každoročný dídžejský summit. Aj tento rok sa prídu zabaviť masy, dídžeji z domácich i zahraničných kútov sveta. Aj tento rok sa môžu tancachtiví jedinci tešiť na dva dni kontinuálneho dunenia. Aj tento rok sa bude elektronická hudba ozývať z viacerých stageov, takže na svoje si prídu milovníci viacerých tanečných žánrov. A čo je najdôležitejšie – aj tento rok to všetko bude úplne zadarmo. Presný termín konania Bee Free je už jasný – posledný júlový víkend.

Všetky informácie o musiq1 summer, Toto Je Hip Hop a Beee Fre si nájdete postupne na www.musiq1.com.

musiq1 summer ti prináša stopercentná  hudobná telka musiq1