Medial Banana a Polemic predstavujú spoločný song “Staré časy”

cropped Medial Banana x Polemic 8691 Edit 1920px

Spojenie, na ktoré sa dlho čakalo. Medial Banana a Polemic. Dve stálice slovenského ska a reggae spájajú sily a prinášajú nadčasovú hymnu “Staré časy”. Vydarená spolupráca priekopníkov jamajskej hudby na Slovensku vznikala niekoľko mesiacov a objaví sa na pripravovanom albume k desiatemu výročiu Medial Banana koncom roka.

Skladba, ktorá mnohým vyčaruje úprimný úsmev na tvári a prinesie závan nostalgie, može osloviť niekoľko generácií poslucháčov. Vznikala na striedačku v bratislavských štúdiách The Wellders a One Love a o mix aj master sa postaral Ivan Jombík. Animovaný klip s kolážami fotiek oboch kapiel pochádza z dielne Radovana Marčeka a Lenky Mišincovej z Kreus Film a dokonale vystihuje atmosféru pesničky. Vychutnajte si ho!

https://www.youtube.com/watch?v=klkZgGVNqvg

Novú hitovku “Staré časy” predstavia polemici s banánmi po prvýkrát naživo na festivale Uprising na Zlatých pieskoch v Bratislave v sobotu 24.8.2019. Počas veľkolepej spoločnej show prinesú obe kapely svoje najväčšie hity a oslávia okrúhle jubileum – Polemic neuveriteľných 30 a Medial Banana úžasných 10 rokov na scéne. Nenechajte si to újsť!

Pre viac info sleduj:

Streamuj novú skladbu: