MARMOZETS A SLAVES NA ROCK FOR PEOPLE 2017!

MARMOZETS A SLAVES NA ROCK FOR PEOPLE 2017! BOMBING

Brrr! Venku mrzne až praští, tak se pojďme trochu zahřát a navnadit na letní festivalovou atmosféru! Máme pro vás další dvě jména do line-upu Rock for People 2017! Jejich společným jmenovatelem je Velká Británie a taky bordel, kterej umí na stagi udělat. Marmozets a Slaves!

Marmozets patří k tomu nejčerstvějšímu a nejzajímavějšímu, co lze na současné britské scéně slyšet. Jejich tvrdá muzika umně kombinuje ostré riffy s nezaměnitelným hlasem zpěvačky Beccy Macintyre. Jejich předloňský debut The Weird and Wonderful Marmozets sklidil nadšené ohlasy kritiky a obsadil čelní příčky v kategorii UK Rock & Metal Albums.

Slaves jsou taky Angličani. A taky do toho umí pěkně třískat. Jsou sice jen dva,ale vydají za celý orchestr. Debutové album Are You Satisfied  z roku 2015 obsadilo v UK Album Charts osmou příčku a získalo také nominaci na prestižní Mercury Music Prize.

Stejně jako vy, už se nemůžeme dočkat léta, tepla, slunce a festivalu. V čase ale zatím cestovat neumíme a tak vás aspoň pozveme na koncert. Přijďte se zahřát na koncerty Heymoonshaker do Brna, Zlína i Prahy. Lístky ještě jsou!

A pokud jde o další kapely, na které se můžete těšit v Hradci od 4. do 6. 7.2017, tak nebojte, budou brzy. Aby vám nic neuteklo, sledujte náš Facebook a web.