Karel Gott sa už teší na TOPFEST!

Karel Gott sa už teší na TOPFEST! BOMBING 1

Nielen waleskí rockeri Skindred, indierockoví Bastille, gitarová Amy Macdonald či aktuálne asi najhranejší Rag’n’Bone Man budú hviezdami tohtoročného festivalu Topfest. Na štrnáste výročie festivalu sa môžu tešiť aj fanúšikovia najväčšej domácej hviezdy Karla Gotta! Ten vystúpi na piešťanskom letisku v sobotu 1.júla spolu so svojimi hosťami.

Posledný júnový a prvý júlový deň – piatok 30.júna a sobotu 1. júla 2017 zažije piešťanské letisko aj jedinečný a určite najväčší tohtoročný koncert fenomenálneho Karla Gotta pod holým nebom! Ten stíha v poslednom období všetko možné: Návštevu na koncerte Rammstein v Prahe, comebackový koncert v pražskej Hybernii a tiež otvorenie výstavy, ktorá mapuje jeho vlastný život…

Teraz sa už “maestro” teší na Slovensko a avizuje, že nepríde sám!

Doprevádzať ho bude jeho dvorná skupina Boom! Band a koncertní hostia: Karel Gott na pódiu privíta Ilonu Csákovú a tiež Petra Kollářa a možno zaznie aj nejaký duet… Karel Gott:Priveziem so sebou hostí, ktorí neskazia žiadnu srandu – tak verím, že sa dobre zabavíme s našimi priaznivcami…!

Dušan Drobný, organizátor: “Ja osobne sa už veľmi teším práve na sobotu na Topfeste, kde bude na obrovskom pódiu, aké si pán Karel Gott určite zaslúži ponúkať svoje najznámejšie hity náš najznámejší spevák, čo bude verím, že nielen pre mňa najveľkolepejším koncertným návratom a zážitkom roka.41-násobný držitel Zlatého slávika Karel Gott sa so svojimi hosťami predstaví v hodinovom koncertnom programe.

Predpredaj permanentiek v sieťach Ticketportal, Predpredaj.sk a Žijemehudbou.sk za zvýhodnenú cenu 50€!

Všetky najaktuálnejšie informácie nájdu fanúšikovia na facebookovej stránke festivalu: www.facebook.com/topfest.sk

 

Zdroj: TS / Ján Kakaščík