PUKING RAINBOWS v Kafé Scherz

Puking small

Tím ľudí pôsobiacich pod hlavičkou Tease Avenue združujúcich sa okolo bratislavskej neo-burlesque umelkyne Diamond Fairy a fotografa Braňa Varovníka pre ľudí pripravila ďalšiu akciu s názvom Puking Rainbows.

Ako názov sám o sebe napovedá, bude to večer plný pestrých farieb, humoru, sexy vystúpení a kvalitnej hudby. “Naše akcie sa nesú v duchu satyry a bláznivej kabaretnej estetiky, nedávame dôraz na prehnanú strojenosť či trblietavosť, nádych erotiky a familiárnu atmosféru tieto podujatia však v žiadnom prípade nestrácajú, priam naopak” nechal sa počuť Braňo.

Nakoniec ešte dodáva: “Burlesque je veľmi punkrocková záležitosť, kde sa otvárajú možnosti jedincom ukázať sa, akí naozaj sú, dať najavo svoju bláznivú stránku a nehanbiť sa za svoje fetiše. Konkrétny dresscode preto ani nie je stanovený.”

Puking Rainbows sa uskutoční v príjemných priestoroch kaviarne Kafé Scherz nachádzajúcej sa na bratislavských Palisádach. Návštevníci sa okrem bohatého programu budú môcť zúčastniť tomboly prípadne si vychutnať skromné vegánske aj nevegánske občerstvenie od Mishel Catering, alebo aj kvalitné víno.

Lístky na akciu môžete zakúpiť tu:

Facebooková stránka eventu so všetkými potrebnými informáciami aj o vystupujúcich umelcoch: