V Banskej Bystrici bude pred Vianocami štedrá a určite nie tichá NouveauNu.Night

V Banskej Bystrici bude pred Vianocami štedrá a určite nie tichá NouveauNu.Night BOMBING

vianoce 2013Posledné tohtoročné podujatie pod hlavičkou NouveauNu.Night sa bude niesť vo vianočnej atmosfére. V sobotu 21. decembra sa v banskobystrickom Klube 77 predstavia domáci obľúbenci Plastic Swans a bratislavská rocková kapela Kasteldox. Do dlhej predvianočnej noci bude hostí vyprevádzať svojim postdubstepovo-indie setom DJ Panda Rules.

Pre všetkých hudobníkov bude tento večer predstavovať spolu s koncertom v Banskej Štiavnici (28. decembra, Art Café) zakončenie ich spoločného jesenného klubového turné po Slovensku. Lístky na podujatie v Banskej Bystrici sa predávajú na stránke www.predpredaj.sk za 4 eurá. Na mieste bude vstupné 5 eur. Brány Klubu 77 sa otvoria o 19:00.

Koncertná séria NouveauNu.Night tento rok na Slovensko priniesla skvelé koncerty takých interpretov, ako sú Primal Scream, Youngblood Brass Band, Pascal Pinon, Ólafur Arnalds alebo Portico Quartet. Úspešný rok sa organizátori rozhodli zakončiť koncertmi s domácou atmosférou, na ktorom nebude chýbať vianočný punč, medovníčky a iné drobné prekvapenia.

Videá:
Plastic Swans – Victoria


Kasteldox – Ivanov

www.vresk.sk
www.facebook.com/NouveauNu