Kali počas Zlý Príklad Tour vezme fanúšikov do zákulisia!

Kali počas Zlý Príklad Tour vezme fanúšikov do zákulisia! BOMBING 1

Kali a jeho Zlý Príklad – odštartoval videoklipom, následne vydal nový album a čerešničkou bude turné po slovenských mestách! Nie je tomu tak dávno, čo úspešný raper Kali zverejnil videoklip Zlý príklad, na ktorom so Separom a Matejom Strakom poukazujú na to, že všetci sú len ľudia a nikto sa občas nevyhne pochybeniu. Videoklip sa stal mimoriadne úspešným. Ani nie za tri týždne zaznamenal neuveriteľných viac ako 1 600 000 vzhliadnutí.

Po raketovom štarte  singlu Zlý Príklad Bratislavčan  vydal v polovici marca  rovnomenný album, ktorý opäť trhá rekordy.  Len za neuveriteľné dva dni predaja získal platinový album. Kali má našliapnuté na veľký úspech a teší sa z obrovskej podpory svojich fanúšikov. Táto priazeň sa pravdepodobne odrazí aj na jeho turné, ktoré odohrá v niekoľkých slovenských mestách.

Koncertná šnúra sa bude opäť niesť v duchu posledných týždňov. Kali ju pomenoval Zlý Príklad Tour 2016 a chce na nej premiérovo predstaviť skladby z čerstvej novinky na trhu. Prvé koncerty sa odohrajú na východe Slovenska. Šnúra štartuje dňa 15.4.2016 v Humennom16.4.2016 v KošiciachKali vybral termíny koncertov zásadne na konci pracovného týždňa, či počas víkendu, aby sa fanúšikovia mohli naplno zabaviť.

Tour bude pokračovať nasledujúcimi víkendmi, a to 22.4.2016  v Trenčíne, 23.4.2016 v Nitre. Dňa 29.4.2016 sa predstaví v Liptovskom Mikuláši, 30.4.2016 na Záhorí v Malackách, dňa 6.5.2016Budatínskej Lehote a nasledujúci deň 7.5.2016 v Hlohovci, 13.5.2016 zaspieva pre Prievidžanov a Tour zavŕši bratislavským koncertom, ktorý sa uskutoční 14.5.2016.

kali zly priklad ONE s. r.o.

Úspešný raper si na svoje Turné prizval aj hostí. Moderátorskej úlohy sa zhostí  zabávač Majster N, ktorého si mnohí z nás pamätajú z detstva. Ako Kaliho predskokan sa predvedie Dawe White. Sexy pohybmi publikum opantá Lady Mel s jej Love dance Agency.  Nebude chýbať ani kapela Peter Bič Project, ktorej práve Kali hosťoval na poslednom turné.

Pre mňa osobne je Zlý Príklad Tour najzaujímavejšie turné, aké som kedy zažil, pretože budeme mať po prvýkrát sprievodný program a každá z celkovo desiatich zastávok po slovenských mestách bude špecifická niečím iným. V niektorých mestách zatancuje Lady Mel, v ďalších sa pripoja Peter Bič Project, ktorí so mnou odohrajú určitú časť koncertu. V Prievidzi sa bude točiť diel HIP-HOP REALITY s Osťom a celé turné odmoderuje Majster N, ktorý s nami nemohol ísť turné NIKTO, takže som rád, že to teraz vyšlo. Počas celého turné sa úlohy predskokana zhostí Dawe White, ktorého by som chcel týmto spôsobom predstaviť a do budúcna s ním spolupracovať. Myslím, že je sa na čo tešiť. V týchto dňoch už pripravujeme a skúšame show, tiež točíme posledný klip albumu Zlý Príklad,“ prezradil Kali svoje pocity z pripravovaného turné.

Novinkou, súvisiacou s turné, je súťaž, ktorú Kali organizuje pre svojich verných fanúšikov. Na facebooku, na stránkach udalostí Turné Zlý príklad sa fanúšikovia môžu zapojiť do žrebovania o účasť na turné, a však z tej „druhej strany“. Výhercovia z každého mesta tak budú mať prístup do backstage koncertu. Uvidia ako to na koncertoch chodí z pohľadu účinkujúcich a tiež s Kalim strávia omnoho viac času.

Vstupenky na podujatie sú dostupné v sieti Ticketportal.

Termíny koncertov ZLÝ PRÍKLAD TOUR 2016:

  • 15.4.2016  HUMENNÉ – Arena Night Club
  • 16.4.2016  KOŠICE – Ibiza Club
  • 22.4.2016  TRENČÍN – Piano Club
  • 23.4.2016  NITRA – Luna
  • 29.4.2016  LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ – Reduta
  • 30.4.2016 MALACKY – Club 54
  • 6.5.2016  BUDATÍNSKA LEHOTA – Disco Club Bosorka
  • 7.5.2016  HLOHOVEC  – One Club
  • 13.5.2016  PRIEVIDZA – Jantár Club
  • 14.5.2016  BRATISLAVA – Ateliér Babylon
Zdroj: Janka Marczellová / Kali Records,  foto: Michal Petrík