Imagine Dragons predvedú svoju šou už 19. januára

Imagine Dragons predvedú svoju šou už 19. januára BOMBING

19. januára sa v Bratislavskej Aegon aréne predstaví Americká rocková kapela z Las Vegas IMAGINE DRAGONS. Kapela vyráža na novoročné turné, v rámci ktorého sa zastavia v Bratislave. Americkú rockovú kapelu, ktorá vznikla v Las Vegas, tvoria štyria členovia na čele so spevákom Danom Reynoldsom.

Debutový album vydali v roku 2012 a prvým singlom sa stala skladba It´s Time, ktorá má na YouTube vyše 124 miliónov pozretí. Ešte väčší úspech ako debut zožal v poradí druhý štúdiový album Smoke + Mirrors, na ktorom pracovali Imagine Dragons pomaly. Čakali na správny čas, keď album „dozrie“ natoľko, aby s ním hrdo šli von. A podarilo sa! Smoke + Mirrors sa stal top albumom roka vo viacerých krajinách, vrátane Veľkej BritánieKanady. Hneď po tom, ako sa objavil na pultoch a v online predaji, nastalo hotové šialenstvo a obrovský zvrat v kariére kapely.

Kvalitnú prácu pretavili Imagine Dragons do množstva hudobných ocenení. V roku 2013 sa stali Nováčikom roka a  skladba Radioactive sa stala najväčším rockovým hitom roka. Imagine Dragons v tom roku doslova ovládli top 10 rockových peciek, keď sa do rebríčka dostali aj ich hity It´s Time a Demons! Pozvania na vystúpenia a koncerty sa začali množiť a skupina nahrala aj pesničku k filmu Transformers: Zánik.

https://www.youtube.com/watch?v=-yo71qmokF0

 

Zdroj: www.vivien.sk