Bratislavský koncert skupiny Motörhead je zrušený, 17. februára sa uskutoční spomienka na Lemmyho Kilmistera

Bratislavský koncert skupiny Motörhead je zrušený, 17. februára sa uskutoční spomienka na  Lemmyho Kilmistera BOMBING
Bratislavský koncert skupiny Motörhead sa neuskutoční. Koncert plánovaný na 17. februára 2016 zrušili v dôsledku úmrtia speváka Lemmyho Kilmistera.
Organizátori však v deň plánovaného koncertu pripravujú spomienkový večer, ktorý sa bude konať v klube Randal v Bratislave. “Je predpoklad, že mnoho fanúšikov si vstupenku na takéto podujatie ponechá ako spomienku,” uviedol v tlačovej správe Tomáš Holetz z usporiadateľskej agentúry.
Všetkým ostatným organizátor vráti vstupné v plnej výške. “Od pondelka 11. januára 2016 môžu klienti vrátiť vstupenky na predajnom mieste, kde si ich zakúpili,” upozornil. V prípade nákupu online môžu klienti napísať na reklamacie@ticketportal.sk alebo prísť priamo na centrálu Ticketportal, na Radlinského ulici v Bratislave.

R.I.P. Lemmy Kilmister / spomienka v Randali

Organizátori plánovaného koncertu skupiny Motörhead sa rozhodli usporiadať na počesť Lemmyho Kilmistera rozlúčku tak ako by sa samotnému Lemmymu páčilo, a to hlasnou hudbou a jeho obľúbenou whisky. Príďte sa aj Vy rozlúčiť s rock’n’rollovým kráľom. Spomienka na Lemmyho bude v deň, kedy mali Motörhead vystúpiť v Bratislave teda 17.februára v Bratislavskom Randal clube.

20:00 – začiatok
21:00 – BALLSQUEEZER (SR)
22:00 – DJs

Počas celého večera bude Jack Daniels za akciovú cenu.