Havana Night

HN 1920 static

Temperamentná hudba, na ktorú budeme tancovať, akoby zajtrajšok nemal prísť! Horúca latino párty, ktorá nás premení na Enriqueho, Mariu, Javiera, Luisu či Alejandra a vydoluje z nás vášeň a rytmus. Do víru nočnej zábavy nás vtiahne neodolateľná zmes salsy, merengue, bachaty, cha cha, rumby, samby a ďalších plnokrvných štýlov.

Intenzívnu atmosféru karibskej fiesty k nám prinesie energická kapela Corcovado Salsa Club a parket s nami pozametajú DJi Mario Lopez a Raul Makina Rodriguez. Čaká nás hudba, tanec a zábava, ktorú podporia profesionálni tanečníci a tanečná animácia.

Corcovado Salsa Club (AT)

Jedna z popredných latino skupín v susednom Rakúsku zakaždým rozdivočí publikum kombináciou salsy, reggaetonu, merengue, bachaty a latino popu. Jej repertoár šikovne mixuje aranžmány populárnych melódií, súčasné hity a jej vlastné kompozície. Na čele multikultúrneho zoskupenia entuziastických muzikantov stoja talentovaní speváci z Kuby a Guatemaly.

Mario Lopez

Skúsený tanečník, ktorý sa dobre vyzná aj v hudbe, a preto nám ako DJ namieša to najlepšie, čo na temperamentné tancovanie potrebujeme. Majster Slovenska a Európy, a vicemajster sveta v salse: to sú špičkové dôkazy o jeho tanečných schopnostiach.

Okrem známych projektov, súťaží a festivalov precestoval Mario je miesta ako Miami, Puerto, Rico, Kuba, Nikaragua či Costa Rica, aby ešte lepšie poznal tanec.Raul Makina Rodriguez (CUB)Večne usmievaný DJ, ktorý nám prinesie autentické rytmy z Latinskej Ameriky, aby sme si na parkete užili tanečný temperament. V jeho podaní nás čaká selekcia, ktorá je ako stvorená na tancovanie. Bude to explózia energie a štýlov!

15. 3. (piatok)

Štart: 21:00 hod.

Ateliér Babylon

  • Lístky: bit.ly/HavanaNight1503
  • FB event: https://www.facebook.com/events/325404354758389/
  • VIP: limitovaný počet lístkov, vďaka ktorým môžete vstúpiť do vyhradenej zóny na balkóne Ateliéru Babylon, kde bude vlastný bar, sedenie a vyvýšený priestor pre lepší zážitok z vystúpení.