Halloween M.A.D. Party v Trnavskom Art Klube

Halloween M.A.D. Party v Trnavskom Art Klube BOMBING

MADhelooween

V stredu 31.10.2013 sa v priestoroch Trnavského Art Klubu uskutoční tradičný a obľúbený Halloweenský špeciál šialenej M.A.D. Party. Ako mnohí z vás viete MAD-ky sú Multižánrové Alternativne Dance Parties, kde sa hra kvalitná hudba rôznych hudobných žánrov a štýlov od 50-tich rokov až po súčasnosť mixovaná od skutočných DJov, ktorí dokonale ovládajú svoje stroje.

Tentoraz sa vám predstaví osvedčená dvojica Spino & Shakul, ktorých DJske umenie vás nenechá len tak nehybne stáť. Môžete sa tešiť na žánrovo bohaté sety od Clasickeho Rocku, Rock n Rollu, Metalu, Punku, Swingu, cez Synthpop, Grunge, Funk, Balkan Folk Music az po Hip Hop a modernejšie clubové žánre ako sú House, DnB ci Dubstep, čiže každý si tam nájde niečo to svoje…

Atmosféru v Art klube dotvorí Halloweenská výzdoba a dúfam hojný počet ľudí v halloweenskych kostýmoch a rôznych crazy prevlekoch. Ti čo, si dajú námahu a prídu tak ako sa na Halloweena patri, budú mat zľavnené vstupné 2,-EUR, ostatní o euro viac, čiže 3,-EUR. Akcia začína po 21:00.

UPOZORNENIE:
Pre obmedzenú kapacitu klubu, si nenechávaj svoj príchod na neskoršie hodiny, môže sa stať, že sa potom nedostaneš za hl. branú Art Klubu.