Festival Grape už o necelé tri týždne. Na čo sa môžete tešiť a načo netreba zabudnúť?

Festival Grape už o necelé tri týždne. Na čo sa môžete tešiť a načo netreba zabudnúť? BOMBING 3

Piešťanský festival GRAPE sa pomaly ale isto približuje. Svoje brány otvorí v piatok 11. augusta. Počas celého víkendu sa môžete tešiť na skvelú zábavu. Festival má aj tento rok pestrú ponuku hudobných, kultúrnych a iných sprievodných atrakcií. 

Kmeň Grape, to je názov dresscodu na tento rok

Aj tento rok si organizátori vymysleli nepovinný, ale zato odporúčaný dresscode. Tohto ročná téma je KMEŇ GRAPE <<>>TATTOO<<>>AMULET<<>>TOTEM<<>>SYMBOL<<>>. Na vysvetlenie, nejde o žiadne kopírovanie nejakého štýlu. Pod tohto ročným dresscodom je myslená absolútna kreativita aby návštevníci boli jedinečný a vytvorili si svoj vlastný kmeňový štýl. Organizátori pripravujú aj zopár krátkych videí, na ktorých bude téma podrobnejšie vysvetlená. Tieto videá postupne nájdete na facebooku festivalu: www.facebook.com/grapefest.

Reklamný spot ponúka rôzne pocity

Pred mesiacom bol zverejnený aj pútavý reklamný spot. Podivný ale zároveň zaujímavý, aj v tomto duchu sa nesie video. Zrkadlové zábery, nemé tváre postáv a rytmická hudba v spojení s jednoduchou grafikou vytvárajú skvelý mix, za ktorým stojí Matúš Bence, ktorý túto prácu prevzal po Palovi Bartošovi.

Okrem videa sa Matúš Bence postaral aj celkový vizuál festivalu a samozrejme vytvoril pre tento ročník citylighty, v ktorých prevláda hra s farbami, tvarmi, fotkami či symbolikami.

citylight - grape 2017
citylight – grape 2017

Okrem toho na stránke festivalu bol zverejnený časový harmonogram koncertov. Všetko podstatné si môžte na klikať na grapefestival.sk/line-up. V najbližších dňoch si skúsime predstaviť a zopár najzásadnejších mien, ktoré sa 11. a 12. augusta predstavia na piešťanskom letisku.