Festival Colours of Ostrava zahajuje predpredaj vstupeniek na rok 2018

Debut Olivera Nosaczynskeho Bohoviča pokrstí  svetoznámy moldavský skladateľ Eugen Doga BOMBING 2

Medzinárodný festival Colours of Ostrava zahajuje 14. septembra o 12 hodine predpredaj štvordenných vstupeniek na ďalší ročník, ktorý prebehne od 18. do 21. júla 2018 opäť v unikátnom industriálnom areáli ostravských Dolních Vítkovic.

Limitované množstvo 9.000 kusov štvordenných vstupeniek za zvýhodnenú cenu 1.990 Kč je k dispozícii v e-shope na webových stránkach festivalu www.colours.cz

V súčasnosti usilovne pracujeme na tom, aby sme budúci rok ponúkli minimálne tak kvalitný a zaujímavý program ako bol tento rok. Či už pôjde o svetovo známe hviezdy alebo naopak o kapely, ktoré sa pre našich návštevníkov stanú veľkými objavmi. Zároveň už v areáli nebudeme navyšovať počet divákov, s tým, že pre návštevníkov plánujeme naďalej vylepšovať servis a zázemie, vrátane technického vybavenia všetkých scén,” hovorí riaditeľka festivalu Zlata Holušová.Priaznivci paralelne prebiehajúceho medzinárodného fóra Meltingpot sa budúci rok môžu tešiť na jeho tretí ročník,” dopĺňa.

Prví záujemcovia si zároveň budú môcť vo festivalovom e-shope zaobstarať štvordenné VIP vstupenky, ubytovanie v kempe pri Sliezskoostravskom hrade, parkovanie pri kempe, ale aj miesto pre karavan.

Festival Colours of Ostrava sa tento rok uskutočnil od 19. do 22. júlašestnásty krát a program ponúkol viac ako 350 koncertov, divadiel, diskusií, filmov aj workshopov na 21 scénach. Hlavnými hviezdami boli mená ako Imagine Dragons, Jamiroquai, Norah Jones, Justice, alt-J, Birdy, Midnight Oil, Moderat, LP, Benjamin Clementine, Michael Kiwanuka, Laura Mvula, UNKLE, Afro Celt Sound System alebo Nouvelle Vague.

 

 

Zdroj: TS / Zdenko Hanout