DUB PISTOLS UŽ ZAJTRA V BRATISLAVE 15. 4. 2014 – KC DUNAJ

DUB PISTOLS UŽ ZAJTRA V BRATISLAVE 15. 4. 2014 – KC DUNAJ  BOMBING

dubpistols

zajtra vystúpi v bratislavskom klube KC Dunaj britská skupina Dub Pistols v rámci programu festivalu [fjúžn]. Pred nimi vystúpia domáci La3no Cubano a o afterparty sa postará známa vinyl crew The Ugly Selectors.

Dub Pistols založil už v roku 1996 Barry Ashworth, odvtedy stihli nahrať päť radových albumov a ich hudba bola použitá vo viacerých filmoch, napríklad Blade 2, Česká spojka či Mystery Man, ale aj v niekoľkých počítačových hrách. Dub Pistols sa postupne zaradili k lídrom scény štýlov dub a breakbeat, no do svojej hudby nekonvenčne miešajú aj ďalšie žánre ako reggae, ska, hip hop a elektronika. Povestné sú najmä ich živé vystúpenia, ktoré majú až punkovú atmosféru. Začiatkom apríla bola skupina nominovaná na International Breakspoll Awards 2014 v kategórii Najlepšia koncertná skupina.

Aj referencie o ich aktuálnom turné sú dôkazom, že kapela je vo forme a v priestoroch KC Dunaj môžu fanúšikovia očakávať strhujúcu hudobnú noc. „Na váš koncert budeme spomínať do konca života,“ napísali na svojej sociálnej sieti organizátori So Snow Winter Music festivalu v talianskom Val Di Sole, kde Dub Pistols vystúpili minulý týždeň. „Koncerty v kluboch sú vždy zábava, vždy býva horko a strieka pot,“ hovorí frontman Barry Ashworth. „Dávame do vystúpení sto percent, čo je vlastne jediný spôsob, ako to vieme.“

Predpredaj vstupeniek za 9 eur sa končí v sieti Ticketportal v utorok napoludnie, potom sa budú dať kúpiť už len na mieste za 15 eur.

Viac info:
http://www.pohodafestival.sk/
https://www.facebook.com/pohoda.festival
http://dubpistolsmusic.co.uk/
https://www.facebook.com/dub.pistols