Cyperská kapela Barebone mieri na Slovensko aj s novým videom

Cyperská kapela Barebone mieri na Slovensko aj s novým videom BOMBING 1

15. mája sa pod hlavičkou Agentúry 212 v Bratislavskej Aegon aréne uskutoční trojkoncert dvoch slovenský kapiel a jednej cyperskej. Slovenskú scénu bude zastupovať Horkýže slíže a Polemic.

Myslím si, že slovenských zástupcov netreba nejak zvlášť predstavovať, ale Cyperská kapela Barebone možno nie je tak známa na slovensku ako by si zaslúžila. Mnohý si určite kladú otázku prečo by mali poznať práve túto kapelu? Odpoveď je veľmi jednoduchá! Sú fantastický a majú veľa spoločného zo Slovenskom. Skupinu zastupuje Slovenská menežérka, ich prvý koncert pod menom Barebone bol na Slovensku, kde aj tento názov vznikol. Kuko zo skupiny Horkýže Slíže s nimi veľmi rád spolupracuje a na Bratislavskom troj koncerte v roku 2014 vznikla pieseň JEBAT !

Po roku sa chalani vracajú do strednej Európy na tour po Slovensku a Česku. Šnúra začne 13. Mája v Košickom Koloseu kde im na pódiu vypomôže dvojica Kuko a Lukáš Adamec, na druhý deň 14. mája sa predstavia v Nitrianskom Frankie Clube spolu s Kukom. 15.mája sa v Bratislavskej Aegon aréne uskutoční fantastický trojkoncert Horkýže slíže, Polemic a Barebonehttps://bombing.eu/horkyze-slize-polemic-a-barebone-si-trufli-na-ntc-pozrite-si-co-chystaju. Poslednou zástavkou bude spoločný koncert zo Slížami v Českom Písku 16.mája.

Kapela momentálne chystá svoj prvý album a práve včera vyšiel aj prvý videoklip k pesnicke Early years of my dementia. Tento protest song zlozila skupina spoločne s Kukom. Vizuálna stránka vznikla na Cypre ale pod vedením skvelého slovenského reziséra Adama Félixa, ktorý má za sebou projekty s nitrianskymi kapelami ako je BijouTerrier alebo Horkýže Slíže.

Takže ak by ste chceli naživo vidieť túto skvelú Cyperskú kapelu, tak neváhajte a príde na niektorý z ich koncertov, ktoré sú vyššie spomínané. Na Bratislavskom koncerte budeme pri tom aj my takže dúfam, že sa tam vidíme.

image