CALL ME STEVE – Predstavujú svoj nový singel ELECTROMAGNETIC

CALL ME STEVE - Predstavujú svoj nový singel ELECTROMAGNETIC BOMBING

Štvorica chalanov, ktorí si hovoria CALL ME STEVE prichádza so svojim novým štúdiovým počinom s názvom ELECTROMAGNETIC. Prinášajú v ňom skvelú kombináciu modernej elektronickej a gitarovej hudby. Ich predchádzajúci singel s názvom MY MY sa tešil nie len úspechu u fanúšikov, ale bol aj obľúbenou súčasťou rádiových playlistov.

Sme veľmi radi, že naša skladba MY MY oslovila nie len fanúšikov, ale aj hudobných dramaturgov. Náš nový singel je však trošku iného razenia. Boli sme odvážnejší pri použití gitár a nebáli sme sa ani experimentovania s elektronikou.” Prezrádza zakladateľ a líder skupiny spevák Laco Rychtarik.

CALL ME STEVE – ELECTROMAGNETIC

O CALL ME STEVE je známe, že úspechy zbierajú viac v zahraničí ako na Slovensku, no svoje kvality mohli nedávno dokázať aj domácemu divákovi na spoločnom turné s kapelou ZOČI VOČI.

Nová skladba vznikala v produkčných štúdiách Jimiho Cimbalu a Zoliho Tótha RANDAL GROUP a autorsky je pod hudobnou zložkou podpísaný spevák Laco Rychtarik, a pod textom skladby textárka a zároveň managerka projektu Dominika Rychtariková.

Viac info: www.callmesteveonline.com / https://www.facebook.com/pages/call-me-Steve/353288544707699?sk=timeline

Zdroj: Pavol Dráb
Foto: archív Call Me Steve